Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 kwi 2024, 07:52

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sty 2008, 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 12:24
Posty: 399
Lokalizacja: 77-100
Otóż od dłuższego czasu nie jestem zalogowany "na stałe " na stronie forum, WTG.
Do niedawna byłem tak właśnie zalogowany - nagle z niewiadomych przyczyn stałe zalogowanie przestało działać. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdybym miał jakiekolwiek podejrzenia co do przyczyny takiego stanu rzeczy.
Do forum WTG, tak samo jak i do wszystkich innych for mam bezpośredni dostęp w zakładce " Forum"- jest tam ok 30 pozycji, z czego ponad 20 zalogowanych na stałe. I wszystkie pozostałe logowania "na stałe" są rzeczywiście trwałe.
Tylko forum WTG nie!
Informowałem o tym kilkakrotnie Administratora – nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Przed chwilą udało się wreszcie zalogować. Nie wiem na jak długo – powinno być oczywiście „na stałe” ale prawdopodobnie za chwilę mnie wyloguje…
Nie potrafię sobie wytłumaczyć przyczyn , więc może ktoś z forowiczów coś podpowie.
A może wreszcie Administrator cos poradzi ???

Tak przy okazji: na wielu forach czytamy pochwały nt. portalu „naszaklasa. Ja jestem raczej sceptycznie nastawiony do tego portalu, ale to moje zdanie.
Podobnego zdania jest jednak także GIODO, i to jest dla mnie pocieszajace. Oto stosowny „sznureczek” na ten temat:

http://www.giodo.gov.pl/259/id_art/2051/j/pl/[/b]

_________________
Bogusław.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2008, 22:06 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Hej,

Bogusławie, nie dostałem od Ciebie żadnego maila w sprawie problemów z logowaniem.

Parę osób faktycznie miało także jakieś problemy z logowaniem (ze 3?), ale większości działa to w porządku. W kilku przypadkach pomogła zmiana przeglądarki internetowej na inną.

Nie przewiduję w najbliższym czasie aktualizacji oprogramowania forum, chyba że problemy się nasilą. Póki co jednak nic na to nie wskazuje.

Jeśli ktoś inny ma problem, proszę o wpisywanie się w tym wątku, tak żeby łatwo było to śledzić.

Bogusławie, Ty także nie musisz pisać o swoich problemach w każdym wątku - wystarczy tutaj.

Pozdrawiam
Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2008, 00:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 cze 2007, 15:05
Posty: 1446
Lokalizacja: Gniezno-Poznan-Toronto
Boguslawie, nie wiem czy ten watek jest w ramach regulaminu ale nasza klasa to niebywaly sukces. Moim zdaniem ma 2 wrecz fatalne rozwiazania. Raz - to wielokrotnosc wystepowania szkol. Moja szkola srednia jest 2 razy nie mowiac ze ta sama klasa moze wystepowac wielokrotnie i tak jest. Dwa - nieumiejetnosc wymienialnosci liter z ogonkami i bez oraz nieujednolicenie nazwisk kobiecych. Ja musze wdusic Dobrzynski, Dobrzynska, Dobrzyński, Dobrzyńska by miec pelny obraz. Sa przeciez wyszukiwarki nazwisk oraz wszelkich mozliwych podobnie brzmiacych.
A prywatnosc. Wydaje mnie sie, ze komunikat GIODO to po prostu wchodzenie w butach do internetu. Jezeli ja o sobie napisze, ze mam 10 mln dolarow i podam adres gdzie mieszkam oraz szkoly moich dzieci to moja sprawa. Glupi jestem i tyle ale nikt mi nie moze tego zabronic. Pisanie takich rzeczy o innych to juz inna sprawa. Ale jezeli ktos jest glupi to trzeba go poinformowac o tym tylko to.

_________________
Pozdrawiam Krzysztof Dobrzynski

Poszukuje wszelkich Dobrzynskich w okolicach Gniezna w XVII wieku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2008, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 12:24
Posty: 399
Lokalizacja: 77-100
mac napisał(a):
Hej,

Cytuj:
Bogusławie, nie dostałem od Ciebie żadnego maila w sprawie problemów z logowaniem.


Poszły 2 maile na miklon.....

Cytuj:
Parę osób faktycznie miało także jakieś problemy z logowaniem (ze 3?), ale większości działa to w porządku. W kilku przypadkach pomogła zmiana przeglądarki internetowej na inną.


Aby napisac to, co właśnie pisze zalogowałem sie po 7-mej próbie.

Cytuj:
Nie przewiduję w najbliższym czasie aktualizacji oprogramowania forum, chyba że problemy się nasilą. Póki co jednak nic na to nie wskazuje.

Jeśli ktoś inny ma problem, proszę o wpisywanie się w tym wątku, tak żeby łatwo było to śledzić.

Bogusławie, Ty także nie musisz pisać o swoich problemach w każdym wątku - wystarczy tutaj.


Sorry - nie bardzo wiedziałem gdzie się wkręcić....
Teraz mam jeszcze do napisania w wątku o "nasza-klasa". Zobaczymy jak się uda....


Pozdrawiam
Maciej

_________________
Bogusław.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2008, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 12:24
Posty: 399
Lokalizacja: 77-100
Krzysztof Dobrzynski napisał(a):
Cytuj:
Boguslawie, nie wiem czy ten watek jest w ramach regulaminu ale nasza klasa to niebywaly sukces.

Jeśli nie w tym wątku, to zaraz ktoś po nas poleci...
Ale nie uważam tego tematu za wartego osobnego wątku, a już dla mnie nie jest to sukces.

Cytuj:
Moim zdaniem ma 2 wrecz fatalne rozwiazania. Raz - to wielokrotnosc wystepowania szkol. Moja szkola srednia jest 2 razy nie mowiac ze ta sama klasa moze wystepowac wielokrotnie i tak jest.


To słabo! Moja ma 12 ( tyle dotąd znalazłem!) - ale w żadnym przypadku nie podano właściwej miejscowości. Szkoła znajduje sie w Wielkopolsce, a jeden taki umieścił ją nawet w pow. biłgorajskim ( lubelskie). Ciekawe czy widział na oczy tę, do której chodził i o której próbuje coś napisać....
Mimo zwrócenia mu na to uwagi - dalej nic się nie dzieje - nie usunął jej spod Lublina.

Cytuj:
Dwa - nieumiejetnosc wymienialnosci liter z ogonkami i bez oraz nieujednolicenie nazwisk kobiecych. Ja musze wdusic Dobrzynski, Dobrzynska, Dobrzyński, Dobrzyńska by miec pelny obraz. Sa przeciez wyszukiwarki nazwisk oraz wszelkich mozliwych podobnie brzmiacych.


To akurat nie jest problemem- piszę raczej z ogonkami, chociaż zdarzają się niedoróbki, a to z uwagi na to, że piszę dosyć szybko i nie zawsze ogonek zdąży się doczepić ....

Cytuj:
A prywatnosc. Wydaje mnie sie, ze komunikat GIODO to po prostu wchodzenie w butach do internetu. Jezeli ja o sobie napisze, ze mam 10 mln dolarow i podam adres gdzie mieszkam oraz szkoly moich dzieci to moja sprawa. Glupi jestem i tyle ale nikt mi nie moze tego zabronic. Pisanie takich rzeczy o innych to juz inna sprawa. Ale jezeli ktos jest glupi to trzeba go poinformowac o tym tylko to


Oczywiście - wszystko zależy od informacji które sami podamy...
Chociaż wczorajszy dzień pokazał jak łatwo podszyć się pod znanego polityka i nawypisywać tam różne dane, niekoniecznie prawdziwe.
I tu - moim zdaniem - jest pole do działania dla GIODO.
A to już trudniejsze zadanie dla właścicieli i beneficjentów portalu. Dla mnie ważne jest szybkie działanie i dostarczanie tych informacji które rzeczywiście dotyczą ludzi z mojej i tylko mojej klasy. .
Żadni znajomi zaproszonych moich znajomych którzy też mają znajomych itd..... mnie nie obchodzą.I to jest dla mnie największy błąd tego portalu.
Wspominałem że stworzyłem swoją "średnią" klasę w innym portalu, tam działa to w sposób bardzo mnie i zaproszonych moich kolegów satysfakcjonujący. Jesteśmy tylko my - klasa B rocznik 1961 - 1966.

_________________
Bogusław.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2008, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:22
Posty: 1360
Lokalizacja: Strzelno
A ja zgadzam się z Krzysztofem :) Nie tylko dlatego, że można odnowić szkolne znajomości, ale też dlatego, że po nazwisku można wyszukać krewnych , tych dalszych, bo bliższych znam :) "Trafiłam" 2x na 3 napisane listy i nadal utrzymuję kontakt, lecz teraz już pocztą internetową lub telefonicznie.

_________________
Marzena
Szukam:Zgórski,Jankowski,Musiałowski,Wojtasik,Gabryszak,Andrzejczak,Szulczewski,Woźniak,Gryger (Gregier),Kuraszkiewicz,Grzeszkiewicz (Grzeszkowiak),Leśniewicz,Walczak,Orłowski,Tarnecki,Wiśniewski (były powiat Strzelno,okolice Skulska i Wilczyna)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2008, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 12:24
Posty: 399
Lokalizacja: 77-100
Cytuj:
"mac" - Parę osób faktycznie miało także jakieś problemy z logowaniem (ze 3?), ale większości działa to w porządku. W kilku przypadkach pomogła zmiana przeglądarki internetowej na inną.


Coś jest na rzeczy - problem pojawił się po zmianie IE na Mozillę.
Na IE stało sztywno.....
Również zauważyłem że nie bez wpływu jest aktualna szybkość łącza..
Przy okazji - korzystam z http://www.speedtest.tp.pl/ispspeed.jsp



Cytuj:
Bogusławie, Ty także nie musisz pisać o swoich problemach w każdym wątku - wystarczy tutaj
.

Jasne, tylko czasami trudno dopasować istniejący już wątek do swojego problemu....

Zaś co do "naszej-klasy" - śledzę to"zjawisko"; nie ukrywam że zostałem tam wciągnięty, mam jednak z tego pożytek, bo wykorzystuje niektóre kontakty do swoich genealogicznych celów. Co jednak nie zmusi mnie do zmiany poglądów o tym portalu.....

No właśnie - również "pod Mozillą" nie działa WBC. To niby naturalne, coś o tym czytałem, ale niestety nie mogę sobie z tym poradzić.
IE jeszcze nie odinstalowałem, ale też przestał sobie radzić z materiałami WBC....

_________________
Bogusław.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2008, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2008, 23:54
Posty: 40
Lokalizacja: Rogoźno
BTK47 napisał(a):
Otóż od dłuższego czasu nie jestem zalogowany "na stałe " na stronie forum, WTG.
Do niedawna byłem tak właśnie zalogowany - nagle z niewiadomych przyczyn stałe zalogowanie przestało działać.
logowanie na fora phpbb od strony informatycznej
1 - jest opcja wylogowania po czasie w panelach administracyjnych for phpBB ale ... dzialala by dla wszystkich rowno, moze z podzialem na tych ze stalym i dynamicznym IP
Kod:
Automatyczne logowanie jest bezpieczne tylko wtedy, gdy jest sprawdzanie adresu IP. Istnieje zabezpieczenie kont użytkowników i automatycznego logowania które polega na sprawdzaniu adresu IP ostatniej wizyty, jeżeli jest on inny, wymaga ręcznego zalogowania. Może to być utrudnieniem dla osób ze zmiennym IP. Zwykli użytkownicy mają możliwość wyłączenia tego zabezpieczenia w swoim profilu, nie mają jej Administratorzy, Junior Administratorzy i Moderatorzy. Administrator ma możliwość wyłączenia tej funkcjii dla dowolnego użytkownika w edycji jego profilu.

zakladam ze na tym forum ustawione jest na "bez ograniczen"

2 - po usunieciu przechowywanych plikow cookie na bank trzeba sie logowac wpisujac login i haslo

w samym ustawiniu, forum ma mozliwosc wylogowania sesji po okreslonym czasie, przy braku autologowania jest to problem, zwlaszcza na forach dyskusyjnych gdzie sporo czasu poswieca sie na zglebianie tekstu ;)

jako ze nie wiem tak dokladnie o czym jest ten temat ... czy o logowaniu czy portalu "nasza klasa" to dopisze ze naszej klasy nie toleruje za "szybkosc" dzialania, w dobie lacz 1mbit ten portal dziala zenujaco :)
pozdrawiam

(jak pisalem nie na temat prosze zwrocic mi uwage)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2008, 23:18 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2007, 13:23
Posty: 248
Lokalizacja: Pokrzywno
U mnie również nagle przestało działać automatyczne logowanie. Zmiana nie wiązała się jednak ze zmianą przeglądarki. Od pewnego czasu pracuję na IE-7.
Waldek umieścił informację, że "Zwykli użytkownicy mają możliwość wyłączenia tego zabezpieczenia w swoim profilu", ale w moim profilu nie ma takiej opcji.
Pytanie do administratora: Czy jest jakiś sposób na przywrócenie automatycznego logowania?

_________________
Pozdrawiam
Maria Jaś


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2008, 01:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 cze 2007, 15:05
Posty: 1446
Lokalizacja: Gniezno-Poznan-Toronto
Ja mysle, ze to sprawka IE7. W pracy mam IE6 i bez problemu jestem zapamientany. W domu musze sie logowac.

_________________
Pozdrawiam Krzysztof Dobrzynski

Poszukuje wszelkich Dobrzynskich w okolicach Gniezna w XVII wieku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2008, 11:25 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2008, 23:54
Posty: 40
Lokalizacja: Rogoźno
faktycznie, opcji o logowaniu nie ma w profilu na tym forum, nie wiem jednak czy w PA (Panel Administracyjny) jest mozliwosc zalaczenia tej opcji) przyznaje ze dane z PA podalem z modyfikacji phpBB tyle ze najlepszej i powszechnej czyli phpBB by Przemo.
Co do IE 7 to sam mam problmy nawet ze strona startowa, na fora jednak loguje sie IE 6 i wszytko dziala poprawnie.
Jesli z logowaniem to naprawde wielki problem, poprosmy admina by dokladnie sprawdzil w PA, jesli to definitywna wina IE 7 nic sie nie poradzi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2008, 13:24 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 1332
Lokalizacja: Śrem
Z tego co widzę, w panelu administracyjnym nie ma takiej opcji. Najprawdopodobniej rzeczywiście IE coś miesza. Osobiście używam firefoxa i tutaj nie ma problemów z automatycznym logowaniem. Swoją drogą tak jak Maciej polecam tę przeglądarkę :)

Piotrek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2008, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 02 sty 2008, 09:45
Posty: 513
Lokalizacja: Poznań
Też mam IE7 i nie mam problemów z automatycznym logowaniem.

_________________
x. Jan M. Musielak
AAP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 mar 2008, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 12:24
Posty: 399
Lokalizacja: 77-100
Cytuj:
skała napisał(a):
Z tego co widzę, w panelu administracyjnym nie ma takiej opcji. Najprawdopodobniej rzeczywiście IE coś miesza. Osobiście używam firefoxa i tutaj nie ma problemów z automatycznym logowaniem. Swoją drogą tak jak Maciej polecam tę przeglądarkę :)Piotrek


Ile wpisów tyle różnych zdań. Moje kłopoty zaczęły się właśnie po zamianie IE na Ffoxa.
W końcu udaje mi się zalogować ale potrzeba do tego kilku prób....

Również po zmianie przeglądarki nie mogę korzystać z WBiblCyfrowej - gdzieś czytałem że właśnie Ffox tak ma......
I aby sprawę uporządkować trzeba zmienić ustawienia. Próbowałem, ale nie wyszło, więc aby nie narobić większych szkód odpuściłem....

Tak po prawdzie to mam teraz problem: wrócić do IE czy nie wrócić?

_________________
Bogusław.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05 mar 2008, 09:16 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Witam,

Ja używam firefoxa zarówno w wersji pod Windows jak i Lunixa i nie mam problemów ani z DjVu (WBC) ani z logowaniem na forum. Obecnie mam wersję 2.0.0.9. Nie wiem czy do DjVu konieczne nie było zainstalowanie specjalnej wtyczki - http://www.lizardtech.com/download/down ... _61_PL.EXE

Pewnie już to masz, ale może warto spróbować przeinstalować jeszcze raz najnowszą wersję.

Pozdrawiam
Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2008, 22:46 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2007, 13:23
Posty: 248
Lokalizacja: Pokrzywno
Natrafiwszy na ciekawy problem zalogowałam się i wpisałam swój głos w dyskusji. Ponieważ wymagało to sięgniecia do źródeł - zajęło to mi sporo czasu. Gdy kliknęłam "wyślij" komputer zażądał ode mnie ponownego logowania i cały mój wpis diabli wzięli.

_________________
Pozdrawiam
Maria Jaś


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2008, 23:22 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2007, 10:02
Posty: 2457
Jaś napisał(a):
Natrafiwszy na ciekawy problem zalogowałam się i wpisałam swój głos w dyskusji. Ponieważ wymagało to sięgniecia do źródeł - zajęło to mi sporo czasu. Gdy kliknęłam "wyślij" komputer zażądał ode mnie ponownego logowania i cały mój wpis diabli wzięli.


W takich sytuacjach klikam w przeglądarce przycisk "Wstecz" i wracam do redagowanego tekstu. Zresztą najlepiej dłuższe wypowiedzi przygotowywać w Notatniku, a potem przekleić na forum.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2008, 23:33 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2008, 23:54
Posty: 40
Lokalizacja: Rogoźno
Jaś napisał(a):
... zajęło to mi sporo czasu. Gdy kliknęłam "wyślij" komputer zażądał ode mnie ponownego logowania ...

Kod:
w samym ustawiniu, forum ma mozliwosc wylogowania sesji po okreslonym czasie, przy braku autologowania jest to problem, ...

juz to pisalem, odpowidz admina tez byla, ale moze jednak jest takie ustawienie w PA ?
podaje z ustawnien phpBB by Przemo bo takie mam na swoim serwerze

PA -> Ogolne -> Konfiguracja -> zakładka Główne
w "by Przmo" sa opcje
- Zezwól na automatyczne logowanie
- Długość Sesji [ sekundy]

jesli nie ma tego w czystym phpBB przesze moj post uznac za niewidzialny, a moze warto zminic wersje forum, phpBB by Przemo jest free i na dzis najlepszym forum od strony technicznej jak i bezpiczenstwa

w samych technicznych sprawach phpbb w miare mojej wiedzy sluze pomoca


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05 mar 2008, 23:48 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Witam,

automatyczne logowanie mam włączone i działa. W panelu administracyjnym nie ma opcji "zezwól na automatyczne logowanie". Nie używam wersji "by Przemo". Długość sesji jest natomiast ustawiona na 3600 sek (1 h).

Pozdrawiam
Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 mar 2008, 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 12:24
Posty: 399
Lokalizacja: 77-100
Cytuj:
Jaś napisał(a):
Natrafiwszy na ciekawy problem zalogowałam się i wpisałam swój głos w dyskusji. Ponieważ wymagało to sięgniecia do źródeł - zajęło to mi sporo czasu. Gdy kliknęłam "wyślij" komputer zażądał ode mnie ponownego logowania i cały mój wpis diabli wzięli.



Parę razy także mój wpis na forum ( nie tylko na tym) "poszedł w kosmos"...
Wymyśliłem więc coś takiego: na pulpicie skrót do folderu "forum"; w tym zaś folderze jednokolumnowa tabelka, w której wpisuję to co mam zamiar napisać, często wklejam także wpis na który odpowiadam, aby mieć orientacje o czym pisać.
Potem "zapisz" i tak przygotowany tekst kopiuję i wklejam do "okienka" forum.
Trochę więcej pracy, ale to co napiszę zawsze mogę nieskończenie razy kopiować, wklejać i wysyłać....
W chwili obecnej tabelka brudnopisow liczy 126 pozycji...

:idea:

_________________
Bogusław.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 mar 2008, 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:22
Posty: 1360
Lokalizacja: Strzelno
Mój sposób: gdy napiszę jakiś tekst, klikam prawym przyciskiem myszy "Zaznacz wszystko", następnie tak samo "Kopiuj" i dopiero teraz klikam "Wyślij", jeśli mi wyśle, jest OK, jeśli nie, to loguję się jeszcze raz i wklejam to, co wcześniej skopiowałam, robię tak, bo nie jeden raz mi tekst wcięło :)

_________________
Marzena
Szukam:Zgórski,Jankowski,Musiałowski,Wojtasik,Gabryszak,Andrzejczak,Szulczewski,Woźniak,Gryger (Gregier),Kuraszkiewicz,Grzeszkiewicz (Grzeszkowiak),Leśniewicz,Walczak,Orłowski,Tarnecki,Wiśniewski (były powiat Strzelno,okolice Skulska i Wilczyna)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 kwi 2008, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 12:24
Posty: 399
Lokalizacja: 77-100
A ja znów "po swojemu"....
Otóż od kilku dni jestem w Danii, korzystam w tej chwili z komputera dzieci. I oto zauważyłem, że po zalogowaniu się ( loguję się tylko wtedy, kiedy chcę coś napisac ) pojawia się zamiast STRONY GłóWNEJ wątek "mormoni digitalizują....".
W Polsce mimo zalogowania " na stałe" ( wreszcie się udało i tak zostało!!! ) :D - pojawiał się temat dot. "pomocy dla pana CH...." - czy coś podobnego; dokładnie nie pamiętam.
Przed chwilą pisałem też na innym forum - wszystko było OK. Tutaj - jak widac- "padło "ci" czyli " 'c " ; zginął ogonek nad "c"....
Drobiazgi, ale czasem denerwują....
Pozdrawiam z Fionii....

_________________
Bogusław.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL