Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Ankieta - prośba o wypełnienie

28 sty 2009, 18:23

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety (oczywiście anonimowej) znajdującej się na stronie http://www.ankietka.pl/survey/show/id/2 ... lenia.html Zebrane dane wykorzystam w pracy naukowej.

Re: Ankieta - prośba o wypełnienie

28 sty 2009, 23:19

Nie od rzeczy byłoby przedstawić swoją osobę i zakres pracy.
O podpisaniu postu nie wspomnę.

Re: Ankieta - prośba o wypełnienie

01 lut 2009, 11:55

Przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy już wypełnili ankiet.
Temat pracy jest związany z demografią historyczną, ale - proszę mi wybaczyć - nie zdradzę konkretnego tematu (konkurencja nie śpi). Mogę tylko powiedzieć, że badanie dotyczy reprodukcji ludności. Mam nadzieję, że powstanie z tego ciekawa dysertacja. Przygotowuję ję w Polskiej Akademii Nauk.
Jeszcze jedno: badanie przeprowadzane przy pomocy serwisu www.ankietka.pl ma charakter pilotażowy. Nie mogę wykorzystać wyników tej ankiety w pracy naukowej ze względu chociażby na brak reprezentatywności próby czy brak jakiegokolwiek schematu losowania. Ale zebrany materiał jest dla mnie niezwykle cenny. Dzięki temu dowiem się między innymi o tym jakie informacje posiadają respodenci.

Pozdrawiam

Krzysztof
Odpowiedz