Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Pytanie /szukaj w archiwach /

18 gru 2015, 11:26

Czy Wam również " nowości" z Grodziska Wlkp np. rok 1841 nie otwierają się ?
Pozdrawiam mierzeja.

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

18 gru 2015, 13:09

Sprawdzałem wczoraj i dziś, niestety nie otwierają się.

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

18 gru 2015, 13:51

Dziękuję za zainteresowanie się moim pytaniem,zresztą lata1846-62 również nie otwieraja się choć nie są nowe.
Pozdrawiam mierzeja.

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

19 gru 2015, 10:14

Widzę,że nowości z Grodziska Wlkp. są opracowywane chociaż nie otwierają się. Kto potrafi ten fakt wyjaśnić?
Pozdrawiam mierzeja.

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

19 gru 2015, 11:11

W wyszukiwarce Chrome otwierają się.

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

19 gru 2015, 11:28

W mojej nie-ciekawe.Pozdrawiam mierzeja.

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

20 gru 2015, 06:03

Również używam Chrome i niestety nowości nie otwierają się :(

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

20 gru 2015, 16:11

Drodzy Koledzy,
w tym zespole zaszły zmiany, wcześniej ten zespół liczył ok. 40 jednostek. Teraz został uporządkowany i te wcześniejsze jednostki zostały rozbite na dalsze...
Skany o których mówicie zostały niewłaściwie przekonwertowane na linii NAC-APP. NAC powinien to wkrótce poprawić. :)

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

20 gru 2015, 20:15

Mam pytanie: po wejściu na stronę szukajwarchiwach.pl na bazę danych PRADZIAD / na pozostałe zresztą też/ od pewnego czasu pojawia się informacja: artykułu nie znaleziono 404 i nic się nie otwiera. Czy to wada w mym komputerze, czy coś innego?
Pozdrawiam, Wojciech.

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

29 gru 2015, 03:10

Witam serdecznie.
Mam pytanie dotyczące "WNIOSKU" z U.S.C o udostępnienie mi dokumentów z >Koperty Dowodowej< mojego zmarłego Ojca (zgon w roku 2005).
Sprawa jest pilna ponieważ koperta jest oznaczona jako "B-10" i będzie zniszczona/niedostępna już w 2016 roku.
Czy jest ktoś z Państwa w stanie poradzić mi jak dobrze/prawidłowo udokumentować potrzebę wglądu do dokumentów znajdujących się w tej "kopercie"?
Dowiedziałem się w USC, że koperty dostępne są tylko dla Podmiotów i Osób prawnych, a ja jestem osobą fizyczną i prawdopodobnie nie otrzymam dostępu do tej "koperty".
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam, Jerzy.

Re: Pytanie /szukaj w archiwach /

29 gru 2015, 03:23

Teczka dowodowa mojego zmarłego taty była już przekazana z U.S.C. do Archiwum i nie miałam żadnych problemów dotyczących wykonania ksero znajdujących się w teczce dokumentów (oczywiście za opłatą)
Odpowiedz