Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Poznański mural

02 wrz 2016, 15:37

Poznański mural - Opowieść Śródecka uzyskał 5 miejsce wśród siedmiu cudów polskich.

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/po ... id,tm.html

WOjtek

Re: Poznański mural

12 wrz 2016, 21:13

Nie pamiętam kiedy ostatnio zabierałem głos na forum "gniazdowym". Dzisiaj, gdy odwiedziłem stronę, by dowiedzieć się, co z Dniem Genealoga przeczytałem informację naszego Wielce Szanownego Prezesa o muralu. Tej cudownej, w obrazie opowieści kibicuję od samego początku. Genialny pomysł (proszę nie mylić z "geniuszem" pewnego ministra...), znakomita realizacja i to miejsce. Dzieło to w pełni zasłużyło sobie na umieszczenie, na tegorocznej liście "7 cudów Polski". I choć zakochany jestem w swoim niedoinwestowanym Strzelnie, to absolutnie, nie zdradzając miasta podkochuję się w Poznaniu.

A tak w ogóle to jest fajnie, dlatego będę musiał znaleźć więcej czasu, by zacząć być bardziej aktywnym na forum. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 24 na Ostrowie Tumskim.

Marian z Kujaw i romańskiego Strzelna

Aha, zapomniałem - również zowię się Słowianin
Czy brzmi to dumnie?
Odpowiedz