Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Prywatna prosba photoshop

17 gru 2016, 01:02

Mam prosbe dla fachowcow w photoshop. Mam 2 prywatne zdjecia chodzi o to by na jednym zdjecu zamienic moja wlasna glowe z drugiego zdjecia.
Prosze o prywatny kontakt: kdobrzynski at hotmail.com

Re: Prywatna prosba photoshop

18 gru 2016, 16:32

Ja już Panu proponowałem przysłanie zdjęć e-mailem, ale Pan nie odpowiedział. Czy może chce Pan sam to zrobić? Jeśli tak to proszę to potwierdzić to napiszę i prześlę Panu instrukcje w punktach. Pozdrowienia z Poznania Stefan

Re: Prywatna prosba photoshop

18 gru 2016, 16:54

Panie Stefanie,
Dopiero dzisiaj zobaczylem Panski mail. Wyslalem zdjecia. Bede wdzieczny za pomoc.
Dziekuje Krzysztof Dobrzynski

Re: Prywatna prosba photoshop

18 gru 2016, 18:27

Krzysztof Dobrzynski napisał(a):Mam prosbe dla fachowcow w photoshop. Mam 2 prywatne zdjecia chodzi o to by na jednym zdjecu zamienic moja wlasna glowe z drugiego zdjecia.
Prosze o prywatny kontakt: kdobrzynski at hotmail.com

Co prawda photoshopa nie umiem za bardzo obsługiwać ale mam dość dobrze opanowany darmowy odpowiednik tego programu czyli Gimp. Efekty edycji zdjęć w Gimpie są praktycznie takie same jak w photoshopie więc mógłbym spróbować, zawsze to większy wybór a efekt edycji w dużej mierze nie zależy od programu lecz od umiejętności operatora.

Re: Prywatna prosba photoshop

18 gru 2016, 19:33

Panie Ryszardzie prosze podac swoj e-mail.

Re: Prywatna prosba photoshop

18 gru 2016, 19:37

Krzysztof Dobrzynski napisał(a):Panie Ryszardzie prosze podac swoj e-mail.

Wysłałem na PW.
Odpowiedz