Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

WTG na portalach Facebook i Nasza-Klasa

23 gru 2009, 22:31

Witam!
Zauważyłem, że powstały konta na WTG na facebook-u oraz NK
Swoim postem chciałbym wyrazić swoją aprobatę dla tego typu działań.
Dzięki m.in takim portalom nawiązałem kontakt z moją bliższą lub dalszą rodziną, która pomaga mi tworzyć drzewo genealogiczne ale także wzmacnia "więzy" rodzinne, z ludźmi, których gdyby nie w.w portale nie miałbym szans poznać...
ot takie sobie przemyślenie i wnioski :roll:

Re: WTG na portalach Facebook i Nasza-Klasa

24 gru 2009, 11:32

Zgadza się ! Też przy budowaniu własnego drzewka często wykorzystuję te portale. Najbardziej jednak przydatne dla mnie są ze względu na zamieszczone tam zdjęcia. Rodzinna genealogia opierająca się tylko na suchych datach jest mało przemawiająca dla osoby, której prezentujemy owoc naszych prac. Z kolei zbieranie zdjęć po dalekiej rodzinie jest bardzo trudne, nie każdy ma czas, chęci itd. Tutaj mamy wszystko podane niemalże na tacy...
Pozdrawiam:
Marcin

Re: WTG na portalach Facebook i Nasza-Klasa

25 gru 2009, 02:02

oczywiście popieram taką formę promocji WTG!
- tak trzymać!

Re: WTG na portalach Facebook i Nasza-Klasa

28 gru 2009, 12:16

Facebook przesyła ostatnio komunikaty o wprowadzanych zmianach.
U mnie po kliknięciu w wskazane miejsca pojawia się komunikat:
Zgłoszony przypadek oszustwa.
Witryna http://www.facebook.com.witjiilil.com.pl została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Witryna oszusta może podawać się za zaufane źródło, celem tego ataku jest zwykle wyłudzenie danych osobowych i finansowych.

Wprowadzanie jakichkolwiek informacji osobistych na tej stronie może skutkować kradzieżą tożsamości lub inną malwersacją.


Czy to spotkało tylko mnie?
Odpowiedz