Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Jeżewo i Cerekwica k/Borku

21 maja 2010, 15:20

Witam,

Posiadam mikrofilmy z Jezewa (1790-1878 z przerwami w latach) oraz Cerekwica k/Borku 1832-1875 do konca polowy czerwca. Jezeli trzeba cos komus sprawdzic prosze dac mi znac.

Pozdrawiam
Agnieszka

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

21 maja 2010, 22:02

Agnieszko,

Gdybyś mogła zwrócić uwagę czy w par. Jeżewo w latach 1790-1830 występowało nazwisko Jeżewski /Jerzewski/.
Z góry dziękuje.

Pozdrawiam
Krystyna

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

22 maja 2010, 21:33

Witaj Agnieszko!

Jeśli mogę prosić sprawdż nazwisko Sępiński ( Sempiński).

Dotyczy lat od 1842 do 77.

Wiem ,że mojego pradziadka brat Apolinary Sępiński urodził sie w 1842 roku w
majatku klucza Jeżewo z ojca Walentego.Może będą jakieś zapisy urodzeń lub zgonów.
Interesuje mnie wszystko.
Pozdrawiam

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

23 maja 2010, 10:49

Witaj Agnieszko!

Proszę o zwrócenie uwagi w par. w Cerekwicy k/Borku na nazwisko WILHELM, JANOSKA, KRAJKA. Dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie
Michał

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

25 maja 2010, 02:04

Krystyno, Michale i kadi13 bede sukcesywnie sprawdzac ... :)

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

25 maja 2010, 13:40

Witaj Agnieszko!
Jeśli możesz to sprawdź proszę czy w parafii Cerekwica urodzili się:

Maria Drewniak ur. 1.02.1860
Marcel Smektała ur. 7.01.1857

Jeśli tak, to interesują mnie wszystkie fakty związane z tymi zapisami: imiona rodziców, chrzestnych itd.

Gdybyś mogła to sprawdź także, czy pojawiają się inne zapisy urodzeń Drewniaków lub Smektałów w latach 1850-1870.

Dziękuję z góry za pomoc
Serdecznie pozdrawiam
Ola

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

26 maja 2010, 01:35

krystyna napisał(a):Agnieszko, Gdybyś mogła zwrócić uwagę czy w par. Jeżewo w latach 1790-1830 występowało nazwisko Jeżewski /Jerzewski/. Z góry dziękuje. Pozdrawiam Krystyna


Krystyno, przejrzalam narazie 1817-1832 i ani razu to nazwisko sie nie pojawilo... bede jeszcze przegladac wczesniejsze lata, jezeli tylko znajde dam Ci znac.

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

26 maja 2010, 01:36

kadi13 napisał(a):Witaj Agnieszko! Jeśli mogę prosić sprawdż nazwisko Sępiński ( Sempiński). Dotyczy lat od 1842 do 77.
Wiem ,że mojego pradziadka brat Apolinary Sępiński urodził sie w 1842 roku w majatku klucza Jeżewo z ojca Walentego.Może będą jakieś zapisy urodzeń lub zgonów. Interesuje mnie wszystko. Pozdrawiam

Kadi13,

Przejrzalam urodzenia 1842-1855 nie znalazlam ani jednego Sepinskiego... bede jeszcze patrzec na pozniejsze lata i zgony.

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

26 maja 2010, 02:00

Michał_Klofik napisał(a):Witaj Agnieszko! Proszę o zwrócenie uwagi w par. w Cerekwicy k/Borku na nazwisko WILHELM, JANOSKA, KRAJKA. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Michał


Michale przejrzalam urodzenia 1850-68. Krajka nie wystepuje, Janoska rowniez (oprocz jednego aktu), chociaz musze Ci powiedziec, ze jest pelno w Jezewie, zreszta u mnie w drzewie wystepuje to nazwisko. Jezeli interesuje Cie Jezewo daj mi znac na pw.

Akta urodzin.... podane w formie, data, nr aktu, miejscowosc, imie, rodzice, chrzestni.

6.9.64, 63, Boleslawowo, Jadwiga, Andrzej Janoski, Franciszka Kramarczyk, Antoni Janoski, Jadwiga Chlopecka
10.1.64, 1, Cerekwica Mlyn, Franciszek, Tomasz Wichelm, Julianna Junoska, Anastazjus Czapski, Urszula Bopilowska?
2.1.62, 1, Cerekwica Mlyn, Antoni, Tomasz Wichelm, Julianna, Ludwik Jarczewski, Praxeda Drewnaczka
16.11.59, 98, Cerekwica Mlyn, Costentia, Tomasz Wichelm, Julianna Junoska, Nepomucen Pawelczyk, Konstancja Jurczewska
1.5.57, 21, Cerekwica Mlyn, Stanislawa, Tomasz Wichelm, Julianna Junoska, Alexander Jarczewski, Victoria Pawelczyk.
16.3.55, 17, Cerekwica Mlyn, Jozefa, Tomasz Wichelm, Julianna Junoska, Marcin Kaczmarek, Konstancja Jarczewska
8.11.50, 98, Cerekwica Mlyn, Teofila, Tomasz Wichelm, Julianna Junoska, Andreas Gebel, Konstancja Jarczewska.

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

26 maja 2010, 02:44

Ola Langner napisał(a):Witaj Agnieszko!Jeśli możesz to sprawdź proszę czy w parafii Cerekwica urodzili się: Jeśli tak, to interesują mnie wszystkie fakty związane z tymi zapisami: imiona rodziców, chrzestnych itd. Gdybyś mogła to sprawdź także, czy pojawiają się inne zapisy urodzeń Drewniaków lub Smektałów w latach 1850-1870. Dziękuję z góry za pomoc Serdecznie pozdrawiam Ola

Olu,

A z Toba to mam problem ;) Zartuje oczywiscie, tak jak powyzej przejrzalam 1850-68 urodzenia w Cerekwicy, odnalazlam twoje akty o ktore prosilas. Podam Ci rowniez dane rodzenstwa Marii, aczkolwiek, Drewniakow jak mrowkow (dlatego ten problem :) )... jezeli bedziesz chciala pozostalych napisz do mnie na pw. Podam Ci na email. Smektala wystapilo tylko dwa razy. Zauwazylam, ze parokrotnie wystepuja w Jezewie, jezeli chcesz te dane napisz do mnie. Dodatkowo zauwazylam dzieci o nazwisku Langner, nie wiem czy to twoja parafia jezeli chodzi o to nazwisko ale spisalam ich rowniez.

Maria Drewniak ur. 1.02.1860
Obrazek
Marcel Smektała ur. 7.01.1857
Obrazek

Akta urodzin.... podane w formie, data, nr aktu, miejscowosc, imie, rodzice, chrzestni.
27.12.67, (brak numeru, blednie zapisane w 68), Gloginin, Antoni, Kazimierz Drewniak (KD), Franciszka Szczepanek (FS), Stanislaw Sekualk, Anastazja Witczak
2.1.68, Cerekwica, Antoni, Jan Langner, Elzbieta Skorupska, Franciszek Szymczak, Antonina Wojciechowska
29.6.65, Cerekwica, Jozef, j.w., Franciszek Wojciechowski, Eleonora Kolodziejczak
2.12.66, 11, Gloginin, Barbara, K.Drewniaczyk, FS, Franciszek Szczepanik, Salomea Sekulska
13.3.64, 21, Gloginin, Jozef, Cyryl Langner (CL), Magdalena Ciecierska (MC), Jakub Kozlowski, Rozalia Piorkowska
7.8.63, 63, Cerekwica, Marianna, Jan Langner, Elzbieta Skarzynska, Tomasz Wichelm, Katarzyna Janoska (do Michala, zobacz moze jest miedzy wami polaczenie rodzinne)
14.4.63, 21, Gloginin, Katarzyna, CL, MC, Filip Jakubowski, Rozalia Piaskowska
16.9.62, 70, Gloginin, Stanislaw, KD, FS, Stanislaw Sekularz, Marianna Drewniaczka
22.1.60,11, Gloginin, Marianna, KD, FS, Wawrzyniec Drewniak, Marianna Szczepanek
9.7.57, 57, Gloginin, Rosalia, KD, FS, Wawrzyniec Drewniak, Konstancja Drewniak
4.10.54, 69, Gloginin, Franciszek, KD, FS, Tadeusz Ciecierski, Anastazja Walczak
29.12.53, 63, Gloginin, Marianna, KD, FS, Marcin Szczepaniek, Katarzyna Ciecierska
28.10.53, 57, Gloginin, Karol, Tomasz Smektala, Konstancyja Pospieska, Mattias Pospieski, Marianna Szymankiewicz
26.1.52,10, Gloginin, Franciszek, KD,FS,Tadeusz Ciecierski, Anastazja Wikloska
Ostatnio edytowano 27 maja 2010, 03:49 przez moyra777, łącznie edytowano 1 raz

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

26 maja 2010, 12:03

Agnieszko!
Dziękuje za odpowiedż na moje pytanie.
Może w innych latach znajdziesz moich Sepińskich.
Pozdrawiam

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

26 maja 2010, 12:58

Haniu, bede patrzec, zreszta bede przegladac inne parafie w okolicy to bede miala na uwadze twoje nazwisko :D

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

08 cze 2010, 00:06

Witaj Agnieszko!
Mam prośbę, możesz sprawdzić, czy w parafii Jeżewo występuje nazwisko Wiza lub Wize? Będę ogromnie wdzięczna. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Regina

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

08 cze 2010, 06:29

Ślub Krzysztofa Wize w aktach Targowej Górki 1933 r. (strona szkoły).
Michał

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

09 cze 2010, 10:27

Michale, serdeczne dzięki za informacje. Jestem na początku drogi w poszukiwaniach swoich przodków i interesuje mnie wszystko, co dotyczy mojego nazwiska. Zapoznałam się również z wątkami ''Genealogia rodziny Wize'' i ''Marianna i róże'' (i w powiązania z moją rodziną bardzo wątpię). Jestem absolutnym nowicjuszem w tej dziedzinie i na tym forum, więc proszę o wyrozumienie na wypadek moich ewentualnych wpadek :) .
Pozdrawiam,
Regina
Ostatnio edytowano 11 paź 2011, 16:56 przez reynavis, łącznie edytowano 1 raz

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

09 cze 2010, 21:06

Agnieszko !!!!! Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź czy w Jeżewie spotkałaś się z nazwiskiem Zawadzki , gdyż moja rodzina mieszkała na tych terenach.Serdecznie pozdrawiam .Elżbieta

Jeżewo Kabziński?

12 lip 2010, 21:22

witam
Proszę o sprawdzenie nazwiska KABZIŃSKI
Z góry bardzo dziękuję
Stanisław Kabziński

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

13 lip 2010, 19:53

reynavis napisał(a):Witaj Agnieszko! Mam prośbę, możesz sprawdzić, czy w parafii Jeżewo występuje nazwisko Wiza lub Wize? Będę ogromnie wdzięczna. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Regina


Regino, jak mi sie rzuca w oczy to dam znac... czy moglabys na PW przeslac dokladne dane ostatnich Wizow ktorych znasz?
Aga

Re: Jeżewo Kabziński?

13 lip 2010, 19:54

SJKab napisał(a):witam Proszę o sprawdzenie nazwiska KABZIŃSKI Z góry bardzo dziękuję Stanisław Kabziński


Stanislawie, kompletnie nie kojarze tego nazwiska w tej parafii... ale moglam przeoczyc. Niestety Mormoni maja teraz wakacje, bede mogla sprawdzic we wrzesniu... jezeli mi nie odesla mikrofilmu.

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

13 lip 2010, 19:54

eldroza54 napisał(a):Agnieszko !!!!! Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź czy w Jeżewie spotkałaś się z nazwiskiem Zawadzki , gdyż moja rodzina mieszkała na tych terenach.Serdecznie pozdrawiam .Elżbieta


Elu popatrze we wrzesniu :)

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

13 lip 2010, 20:14

Wielkie dzięki. Niecierpliwie czekam do września.
Pozdrawiam
Stanisław Kabziński

Re: Jezewo i Cerekwica k/Borku

15 lip 2010, 00:08

Agnieszko, oczywiście że prześlę. Czekam tylko na odszukany w AP w Kaliszu akt ślubu mojego pradziadka Walentego Wizy, a wtedy (mam taką cichą nadzieję) wyjaśni się trochę naszych rodzinnych wątpliwości i ... zagadek.
Dziękuję i pozdrawiam ciepło
Regina

Jeżewo

29 lip 2010, 05:44

Witam!
Uprzejmie proszę o sprawdzenie nazwiska Kiełczewska/i a szczególnie Marianny,Reginy Kiełczewskiej ur.w Jeżewie w 1819r.

Z góry dziekuję i pozdrawiam
Zofia

Re: Jeżewo Kabziński?

17 sie 2010, 23:07

SJKab napisał(a):witam
Proszę o sprawdzenie nazwiska KABZIŃSKI
Z góry bardzo dziękuję
Stanisław Kabziński


Stanisławie, będę w najbliższym czasie ,być może jeszcze w sierpniu na cmentarzu w Jeżewie. Przy okazji moich poszukiwań, mogę też sprawdzić Twoich Kabzińskich. Oczywiście jeśli sobie życzysz.
Pozdrawiam
Regina

Jeżewo i Cerekwica k/Borku

22 sie 2010, 16:58

Witam
Agnieszko, może sprawdzisz czyw Cerekwicy pojawiają się nazwiska Toruński i Szynka ?
Będę zobowiązana. Irena

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

22 sie 2010, 17:54

aneri22 napisał(a):Witam
Agnieszko, może sprawdzisz czyw Cerekwicy pojawiają się nazwiska Toruński i Szynka ?
Będę zobowiązana. Irena


Agnieszko,
czy spotkałaś się z nazwiskiem Lindner, Strzyżyński
pozdrawiam
krysia

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

08 wrz 2010, 19:41

Niestety nie kojarze zadnych z powyzszych nazwisk ale do pisze do listy "zwroc-na-nie-uwage" :)

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

10 wrz 2010, 15:40

Witaj Agnieszko!
Jeśli masz nadal taką możliwość to proszę o sprawdzenie ślubu zawartego w parafii Jeżewo:
Parafia katolicka Jeżewo, wpis 2 / 1825

Simon Budejak (28)
Marianna Grzegórczykowna alias Grzegorczyk (20)

oraz o sprawdzenie, czy w Jeżewie około 1805 roku urodziła się Marianna Grzegorczyk lub Grzegorek.

Serdecznie pozdrawiam
Ola

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

10 wrz 2010, 20:23

Ola Langner napisał(a):Witaj Agnieszko!
Jeśli masz nadal taką możliwość to proszę o sprawdzenie ślubu zawartego w parafii Jeżewo:
Parafia katolicka Jeżewo, wpis 2 / 1825

Simon Budejak (28)
Marianna Grzegórczykowna alias Grzegorczyk (20)

Witaj!
Szymon Buduj/Budejak/Budujczak/Budziak/Budniak (ewentualnie Dybski lub Dybczak ;) ) to starszy brat mojej pra - Tekli. Tak samo dwie jego córki Rozalia i Franciszka wyszły za moich krewniaków. Ślub Szymona i Marianny miał miejsce w Jeżewie, bo panna młoda była z Wycisłowa, ale pan młody pochodził z Koszkowa (par. Strzelce Wielkie) i tam też rodzina później mieszkała. Świadkami na ślubie byli Łukasz Marciniak i Józef Janoski. Więcej informacji o tej rodzinie na mojej stronie http://www.skalecki.net (Szymona szukaj pod nazwiskiem Budniak).

Pozdrawiam
Piotr

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

12 wrz 2010, 19:15

Witam!
Ponownie zwracam sie z prosbą o sprawdzenie nazwiska Kiełczewska/i a szczególnie Marianny,Reginy Kiełczewskiej ur.w Jeżewie w 1819r.

Z góry dziekuję i pozdrawiam
Zofia1

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

13 wrz 2010, 13:06

Zofia1 napisał(a):Witam!
Ponownie zwracam sie z prosbą o sprawdzenie nazwiska Kiełczewska/i a szczególnie Marianny,Reginy Kiełczewskiej ur.w Jeżewie w 1819r.

Z góry dziekuję i pozdrawiam
Zofia1


Dzien dobry,

Sprawdzilam, niestety nie ma, czy jestes pewna, ze to to Jezewo?

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

13 wrz 2010, 13:07

Ola Langner napisał(a):Witaj Agnieszko!
Jeśli masz nadal taką możliwość to proszę o sprawdzenie ślubu zawartego w parafii Jeżewo:
Parafia katolicka Jeżewo, wpis 2 / 1825

Simon Budejak (28)
Marianna Grzegórczykowna alias Grzegorczyk (20)

oraz o sprawdzenie, czy w Jeżewie około 1805 roku urodziła się Marianna Grzegorczyk lub Grzegorek.

Serdecznie pozdrawiam
Ola


Olu sprawdze w srode :)

Re: Jeżewo Kabziński?

13 wrz 2010, 13:08

reynavis napisał(a):
SJKab napisał(a):witam
Proszę o sprawdzenie nazwiska KABZIŃSKI
Z góry bardzo dziękuję
Stanisław Kabziński


Stanislawie podaj mi swoj email prosze.

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

13 wrz 2010, 23:44

krysia napisał(a):Agnieszko,
czy spotkałaś się z nazwiskiem Lindner, Strzyżyński
pozdrawiam
krysia


Krysiu natknelam sie na nazwisko Lingner, moge podac szczegoly jezeli Cie to interesuje.

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

14 wrz 2010, 07:16

:) Agnieszko bardzo mi miło, że pamiętałaś o mnie. Lingner a Lindner nieco inaczej brzmi ale jesli to jest z pierwszej połowy XIX wieku to wszystko mozliwe. Moja prababka pochodzi z Lindnerów z Borka a i rodzina rozsiana w jego okolicach. Domyślam się, ze kiedyś byli wyznania protestanckiego gdyż w księgach tego wyznania jest duzo LINDNERÓW. Jak narazie znam tylko daty zawarcia związków małżeńskich przez Ferdynanda Lindnera prapradziadka - ojca prababki. Niestety jeszcze nie znam nazwisk rodziców mojego prapradziadka oraz jego rodzeństwa i być może to co znalazłaś to ktoś z moich Lindnerów.
Bardzo Tobie dziękuję i proszę o te informacje.
Serdeczności
krysia

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

16 wrz 2010, 02:53

Ola Langner napisał(a):Witaj Agnieszko!
Jeśli masz nadal taką możliwość to proszę o sprawdzenie ślubu zawartego w parafii Jeżewo:
Parafia katolicka Jeżewo, wpis 2 / 1825

Simon Budejak (28)
Marianna Grzegórczykowna alias Grzegorczyk (20)

oraz o sprawdzenie, czy w Jeżewie około 1805 roku urodziła się Marianna Grzegorczyk lub Grzegorek.

Serdecznie pozdrawiam
Ola


Olu sprawdz email :)

Re: Jeżewo

16 wrz 2010, 02:54

Dzien dobry,

Cerekwice wyjechaly.... pozostalo mi juz tylko Jezewo, to tak dla informacji :)

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

17 wrz 2010, 14:40

Agnieszko serdecznie dziękuję za pomoc. Mam teraz rzeczywiście ciężki orzech do zgryzienia.
pozdrawiam
Ola

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

17 wrz 2010, 14:54

skała napisał(a):Witaj!
Szymon Buduj/Budejak/Budujczak/Budziak/Budniak (ewentualnie Dybski lub Dybczak ;) ) to starszy brat mojej pra - Tekli. Tak samo dwie jego córki Rozalia i Franciszka wyszły za moich krewniaków. Ślub Szymona i Marianny miał miejsce w Jeżewie, bo panna młoda była z Wycisłowa, ale pan młody pochodził z Koszkowa (par. Strzelce Wielkie) i tam też rodzina później mieszkała. Świadkami na ślubie byli Łukasz Marciniak i Józef Janoski. Więcej informacji o tej rodzinie na mojej stronie http://www.skalecki.net (Szymona szukaj pod nazwiskiem Budniak).

Pozdrawiam
Piotr


Piotrze, przejrzałam informacje na temat Marianny Grzegorczyk i Szymona Budniaka na Twojej stronie i serdecznie dziękuję za pomoc. Niestety nadal nie wiem, czy " Twoja Marianna" i poszukiwana przeze mnie Marianna to ta sama osoba. W parafii Jeżewo w 1804 roku urodziły się dwie Marianny Grzegorczyk. Jedna była córką Szymona i Teresy Grzegorczyków, a druga Józefa i Agnieszki.

Serdecznie pozdrawiam
Ola

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

17 wrz 2010, 15:03

Ola Langner napisał(a):Piotrze, przejrzałam informacje na temat Marianny Grzegorczyk i Szymona Budniaka na Twojej stronie i serdecznie dziękuję za pomoc. Niestety nadal nie wiem, czy " Twoja Marianna" i poszukiwana przeze mnie Marianna to ta sama osoba. W parafii Jeżewo w 1804 roku urodziły się dwie Marianny Grzegorczyk. Jedna była córką Szymona i Teresy Grzegorczyków, a druga Józefa i Agnieszki.

Trzeba będzie przejrzeć chrzestnych i świadków na ślubach. U mnie na stronie te informacje póki co się nie wyświetlają, ale może uda się w ten sposób coś ustalić.

Pozdrawiam
Piotr

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

22 mar 2015, 15:04

Witam. Proszę o odnalezienie i przesłanie aktu zgonu Katarzyny Jarczewskiaj z 1844 r Cerekwica, jeśli jest to możliwe. Z góry dziękuję Maciej

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

22 mar 2015, 16:09

http://www.basia.famula.pl/
Cerekwica (par. rzymsko-katolicka) - akt zgonu, rok 1844 , wpis nr 34
Catharina Jarczewska (81 lat)
rodzice: Michael Wagner , Regina
małżonek Thomas Jarczewski

Komentarz indeksującego:
mąż zmarł 16 lat wcześniej
Stan cywilny: vidua
Zawód małżonka: arcularius

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

22 mar 2015, 17:30

Witam Agnieszko .
szukam aktu ślub
ślub- Parafia katolicka Jeżewo, wpis 7 / 1840

Bartholomaeus Stelmaszyk (24 lat) 100%
ojciec: Aegidius , matka: Margaretha
Josepha Wodkiewicz (24 1/2 lat) 100%
ojciec: Adalbertus , matka: Marianna



Aktu ur Józefy Wodkiewicz i ich dzieci na przestrzeni lat 1840 -1844.
bardzo proszę jeśli jeszcze znajdziesz coś do nazwiska Wodkiewicz

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

12 sty 2016, 20:45

Witaj Agnieszko
Poszukuję informacji o rodzinach Adamkiewicz, Prymka i Krause/Krauze mieszkających w tamtej parafii.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

13 sty 2016, 18:48

Witam!

Czy mogę prosić o sprawdzenie

aktu ślubu 9/1849
Franciszka Janicka i Antoni Kołacki


Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Beata Zabroni

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

17 sty 2016, 16:08

Przykro mi ale nie mam juz tych mikrofilmow... dostep do nich mialam 5 lat temu.
:(

Re: Jeżewo i Cerekwica k/Borku

19 sty 2016, 01:21

Oj to szkoda wielka.

W takim razie chyba najlepiej będzie zamknąć ten wątek, żeby nie wzbudzał nadziei.

Pozdrawiam,
Beata
Odpowiedz