Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Baza Pradziad

22 lis 2010, 17:34

Czy pomogli by mi Państwo w odnalezieniu strony w bazie Pradziad w której po wpisaniu parafii i lat było można odnależć także sygnature mikrofilm i pozycje na mikrofilmie akt kóre mnie interesują bardzo bardzo proszę i dziękuje za każdą pomoc RENATA :)

Re: Baza Pradziad

23 lis 2010, 22:11

Witam!
Po wejściu w bazę PRADZIAD wpisz miejscowość o którą Tobie chodzi . Następnie ukaże się wykaz rekordów i musisz wybrać który zakres Ciebie interesuje, Klikasz więcej i pokażą się informacje o które zapytujesz. :)
Wojtek

Baza Pradziad

01 gru 2010, 12:11

Czy ktoś wie - czy w jakieś bazie można trafić na parafię Golub z lat przed 1880 rokiem oraz USC Gdańsk z lat 1890 -1914 - pozdrawiam - Janina

Re: Baza Pradziad

01 gru 2010, 13:23

Witam.
Kilka parafii z Gdańska jest zindeksowanych na stronie Pom.TG http://www.ptg.gda.pl/index.php/certifi ... tion/main/

Baza Pradziad

01 gru 2010, 13:28

Dziękuję - Ale niestety nie interesujące mnie lata -pozdrawiam J.

Re: Baza Pradziad

17 lis 2018, 12:44

Szanowni Państwo,
w związku ze spodziewaną zmianą strony internetowej informuję, że może nastąpić graficzna zmiana bazy danych PRADZIAD, która prawdopodobnie, nie jest to przesądzone, nie będzie już aktualizowana na stronach NDAP lecz tylko i wyłącznie poprzez szukajwarchiwach.pl
Odpowiedz