Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Niepruszewo

01 paź 2012, 23:19

Witam!
W poszukiwaniu moich przodków brakuje skanów Niepruszewa, pow.poznański. Czy mogę liczyć na ich pojawienie się w Bazie Zosia lub Basia? Bardzo mi na nich zależy.
Pozdrawiam.

Re: Wymiana doświadczeń

02 paź 2012, 05:53

Witaj Zborowska,
Niepruszewo jest dostępne w bazie CAAP.
http://www.aap.poznan.pl/bazy/ksiegi.ph ... iepruszewo
Zmień tytuł wątku, bo nikt tu nie zajrzy i podpisujemy się tu pod postami. Miłego dnia życzę :)

Re: Niepruszewo

02 paź 2012, 11:40

Witam,
Niepruszewo jest właśnie dygitalizowane przez AP Poznań i zapewne niedługo pojawi się na szukajwarchiwach, wcześniejsze to rzeczywiście tylko CAAP
Pozdrawiam Jakub Bączyk

Re: Niepruszewo

02 paź 2012, 18:57

Witam!
Dziękuję za informacje i oczekuję na digitalizację Niepruszewa, bo o to pytałam.
Pozdrawiam.
Grażyna

Re: Niepruszewo

21 kwi 2013, 08:43

Witam!
Poszukuję grobu/ów na cmentarzu w Niepruszewie, takich oto osób:

NOWAK Katarzyna z d. Szajkowska ur. 1883r. zm. ?
NOWAK Piotr ur. 1882r. zm.?

Zawarli związek małżeński w Konarzewie - 1907r.


Zamieszkali w Brzozie, - parafia Niepruszewo
Jeśli byłaby możliwość odszukania i sfotografowania nagrobka/ów, to proszę o kontakt.

Re: Niepruszewo

24 kwi 2013, 19:31

Witam.
Jacku,byłam na cmentarzu w Niepruszewie, niestety nie odnalazłam grobu Katarzyny i Piotra Nowaków. Rozmawiałam z jedną Panią, ona powiedziała, że na miejscu pochówku tych osób został pochowany zapewne ktoś z ich rodziny. Odnalazłam grób Henryka Nowaka ur. 1952r-2011. Może on jest z Tobą spokrewniony.
Odpowiedz