Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Reaktywacja Genpol

18 lip 2008, 09:33

Na Genpolu w komentarzach jest ciekawa dyskusja n.t. reaktywacji Gieni( tak niektórzy nazywają Genpol).
Wojtek

Re: Reaktywacja Genpol

18 lip 2008, 10:24

Wojtku, nie mogę się tam dostać. Widzę tytuły komentarzy, ale po kliknięciu na któryś pojawia się tylko tablica ogłoszeń.
M.

Re: Reaktywacja Genpol

18 lip 2008, 11:29

Ufff... czyli że nie jestem sama z tym problemem :roll:

Re: Reaktywacja Genpol

18 lip 2008, 11:33

http://www.genpol.com/Tablica+index-sho ... age-1.html

Re: Reaktywacja Genpol

18 lip 2008, 11:39

Tak, tak, ale to i tak nie działało.
Basiu, trzeba się wylogować.
Ja wykasowałem po prostu ciasteczka (co nie oznacza, że je zjadłem). Jeśli masz firefoxa, to:

Edycja->Preferencje->Prywatność->Wyświetl ciasteczka

w polu szukaj wpisz: genpol.com
Zaznacz wszystkie które się wyświetlą (max. 4) i guzikiem "Usuń ciasteczko" wykasowujesz.

A później link Asi działa.

* * *

A swoją drogą - cała dyskusja dowodzi moim zdaniem tylko tego, że dobrze się stało, że genpol skończył jak skończył. Te niekończące się dyskusje i pyskówki, aż żal czytać...

A że forgen się nie sprawdza... Moim zdaniem to tylko i wyłącznie brak listy najnowszych tematów (powiedzmy 20-30) na głównej stronie. Teraz tam po prostu ciężko się połapać.

M.

Re: Reaktywacja Genpol

19 lip 2008, 14:08

Brawo dla Włodka za odwagę.

Re: Reaktywacja Genpol

19 lip 2008, 17:11

mac napisał(a):A swoją drogą - cała dyskusja dowodzi moim zdaniem tylko tego, że dobrze się stało, że genpol skończył jak skończył. Te niekończące się dyskusje i pyskówki, aż żal czytać...M.

Racja Macku, zenada.
Odpowiedz