Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Ad memoriam - wątek Christiana Orpela

20 sie 2013, 16:04

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym zginął bez śladu post z prośbą użytkownika „mac” o przetłumaczenie z łaciny aktu chrztu naszej ukochanej Jadwigi Wolnej ur. w 1752 r. w parafii Golina koło Jarocina.

Pogrążona w smutku rodzina genealogów

Re: Tłumaczenie z łaciny

20 sie 2013, 16:35

Cieszymy się, że wróciłeś, Christianie... Widać mądry człowiek potrafi zmienić zdanie.

Re: Tłumaczenie z łaciny

20 sie 2013, 18:07

Z przyczyn zawodowych wiem , że dzieci należy pilnować.
I ukarać.

Re: Ad memoriam - wątek Christiana Orpela

20 sie 2013, 22:26

Christianie,
brzmi trochę jak groźba.
Jeśli zechciałeś wrócić na nasze forum - w porządku, wszystkich przyjmujemy z otwartymi ramionami, nawet obrażalskich, którzy wykasowują ręcznie setki swoich postów z powodu personalnych animozji. Ale jeśli chcesz trollować nasze forum, to na to zgody nie będzie, więc zastanów się dobrze, czy na pewno chcesz wracać w takim stylu.
Chętnie skorzystamy z Twojej wiedzy i doświadczenia, a Ty korzystaj z naszych doświadczeń, ale w ramach dobrze pojętej współpracy, a nie na zasadzie uszczypliwości, obrażania się i trollowania.
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Jeśli się nie zgadzasz, wierzę, że wiesz, gdzie znajduje się przycisk "wyloguj".

Re: Ad memoriam - wątek Christiana Orpela

20 sie 2013, 23:41

Panie Christianie

Nie warto.

Pozdrawiam

Re: Ad memoriam - wątek Christiana Orpela

21 sie 2013, 04:46

Witam,

Pan Orpel poskarżył się już na Forgenie na rzekomą cenzurę w WTG. W dodatku z błędem ortograficznym w nazwie Towarzystwa.

In memoriam - wątek Chrystiana Orpela

21 sie 2013, 10:36

1- """" wiesz, gdzie znajduje się przycisk "wyloguj"."""
Brzmi trochę jak groźba.
2- Nie mam czasu ani ochoty na trollowanie.
3- Nikomu nie krzywdziłem wykasując swoje posty. Ci, co mieli w tych postach coś dla siebie znaleźć od dawna z tego skorzystali.
4- Zostawiłem te wątki, które świadczą o niesprawiedliwości.
5 - Każdy ma prawo przeciw niesprawiedliwości się zbuntować. Nikt nie ma prawa porównać żądanie o sprawiedliwość z personalnymi animozjami i z rzekomą uszczypliwością.
6- Ad rem : brak odpowiedzi.
7- Ale za to, co było złego ode mnie, przepraszam.

Pozdrawiam

Chrystian

Re: In memoriam - wątek Chrystiana Orpela

21 sie 2013, 14:02

Chrystian Orpel napisał(a):1- """" wiesz, gdzie znajduje się przycisk "wyloguj"."""
Brzmi trochę jak groźba.


Nie, przyjmij proszę do wiadomości, że to Ty jesteś tutaj gościem, a nie odwrotnie. I to Ty korzystasz z naszej pracy (uruchomienie i prowadzenie serwera i forum). Jesteśmy Ci wdzięczni za dzielenie się swoją wiedzą, podobnie jak setkom innych użytkowników. Jeśli jednak masz jakiekolwiek zastrzeżenia do działalności WTG i jego forum, które nie pozwalają Ci na uczestnictwo w naszym forum, to nikt Cię tutaj na siłę nie będzie trzymać.

Chrystian Orpel napisał(a):7- Ale za to, co było złego ode mnie, przepraszam.


I proponuję na tym zakończyć obecny wątek.

Re: Ad memoriam - wątek Christiana Orpela

21 sie 2013, 14:57

Dziękuję za gościnność.

Chrystian
Odpowiedz