Gratuluje, tak ciekawie rozbudowanej strony.
Ja niestety, zajmuje sie tym jedynie od roku i nie mieszkajac w kraju, mam wielkie trudnosci.
Ale mysle, ze nie jest tak zle. Jedynie w internecie znalazlam trzy pokolenia rodziny Madalinskich.
Napewno sa braki, jesli chodzi o rodzensto, ale powoli wyskakuje zawsze ktos nowy.
Nie widze polaczen z osobami na podanych mi stronach.
Okolice moich przodkow Madalinskich to (od 1814 roku): Gromadno (Wyrzysk), Zelazno, Samostrzel, Osiek n/Notecia, Wawelno, Tuszkowo, Bydgoszcz, Adelaide (Australia - gdzie informacje sa ograniczone jedynie do naturalizacji w 1957 roku).
Jesli chodzi o Polske to nie widze wielkich przemieszczen. W/w miejscowosci znajduje sie na obszarze dosyc ograniczonym i to od 1818 do 2006 roku (poza nielicznymi osobomi, ktore przeniosly sie w inne okolice, jak (w okresie wojennym Jablonowo Pomorskie). Sa tez w moim drzewie osoby (zony moich przodkow), pochodzace z okolic Jarocina (tam rowniez spotkalam sie z nazwiskiem Madalinskich, ale nie widze powiazan).
W Twojej rodzinie (drzewo) wystepuja rozne miejscosci, odlegle, wiec i moze moj praprapradziedek Jakobus Madalinski ur. 1814 roku w Gromdnie mial rodzicow z innego obszaru Polski. Do tej pory nie wiem ile mial rodzenstwa i mysle, ze nie bedzie to latwe w ustaleniu.
Moje drzewo jest na stronie Moikrewni i Ancestery, chwilowo, poniewaz nie podjelam jeszcze decyzji co do strony prywatenej, a to ulatwia poszukiwania.
Dziekuje bardzo za odpowiedz.
Pozdrawiam,
Madalinska Maria Jolanta
Leszek_Uminski napisał(a):
Witaj Mario,
jestem także potomkiem Madalińskich i od dłuższego czasu zbieram informacje o przodkach.
Dane osób, do których dotarłem zamieściłem na stronie
http://www.madalinski.info.
Proszę zacząć od drzewa Madalińskich
http://www.madalinski.info/drzewa/drzewo_10291.html.
serdecznie pozdrawiam
Leszek