Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

julianna durczewska

10 maja 2015, 11:16

poszukuje informacji na temat mojej babci JULIANNY DURCZEWSKIEJ z domu WOLKIEWICZ. Urodzila sie w 1908 w NIEPARCIE . Nie znam rodziny ze strony babci. Wiem tylko ze jej matka moja pra bacia wyszla za maz za wdowca Stanislawa Machowskiego w Skoraszewicach. moja babcia umarla 6 maja 1982 w Paruszewie pochowana jest w Skoraszewicach. pozdrawiam Kazimierz Durczewski

Re: julianna durczewska

10 maja 2015, 11:50

W latach 1907-1909 w Nieparcie brak urodzenia Julianny o takim nazwisku.Dane o urodzeniu babci znajdziesz w jej akcie zgonu,a datę zgonu znasz.

Re: julianna durczewska

11 maja 2015, 15:44

pepowianka napisał(a):W latach 1907-1909 w Nieparcie brak urodzenia Julianny o takim nazwisku.Dane o urodzeniu babci znajdziesz w jej akcie zgonu,a datę zgonu znasz.



babcia julianna durczewska zmarla 6 maja 1982 roku w Paruszewie gm. Strzalkowo owczesne woj. koninskie. pochowana byla 9 maja 1982 w Skoraszewicach. niestety za maly bylem zeby mi do reki dawano akty zgonu. kazimierz durczewski

Re: julianna durczewska

11 maja 2015, 19:11

Jako potomek w linii prostej masz prawo wglądu w akt zgonu Twojej babci w odpowiednim USC, możesz również bezpłatnie zrobić zdjęcie własnym aparatem. Niestety, ale od 1.marca br. nastąpiła zmiana przepisów i nie można już zamawiać kserokopii aktów znajdujących się w USC. Jestem w tych sprawach na bieżąco, bo w ostatni czwartek (7. maja) załatwiałem to w USC w Poznaniu.

Re: julianna durczewska

11 maja 2015, 21:28

Może na grobie w Skoraszewicach jest pomnik z datą urodzenia babci ? To z Kołaczkowic niedaleko.
Odpowiedz