Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Jakubowscy, Galus

10 maja 2015, 19:12

Witam serdecznie!
Poszukuję nazwiska Jakubowski Franciszek urodzony 09.09.1906 syn Szczepana i Joanny z domu Galus. Za wszelkie informacje z góry dziękuję. Pozdrawiam
Hanna

Re: Jakubowscy, Galus

11 maja 2015, 08:50

Witaj!
W moim drzewie jest Józefa Gallus, ur. ok. 1852. W 1872 w parafii Ostrowite Prymasowskie wychodzi za Piotra Ciećkę. Wśród dzieci tej pary nie mam niestety Joanny, ale być może tylko dlatego, że jej jeszcze nie odnalzałam :roll:
Czy wiesz coś więcej o Joannie?

Pozdrawiam
Kasia z Kierejewskich

Re: Jakubowscy, Galus

11 maja 2015, 08:53

Niestety nie wiem. Nie mogę znaleźć nic o Joannie Galus. Jedyny trop jaki znalazłam to to, że w dniu ślubu swojego syna Franciszka Jakubowskiego mieszkała we Francji. Dziękuję za zainteresowanie i za każdą informację.
Pozdrawiam Hanna

Re: Jakubowscy, Galus

11 maja 2015, 08:56

Trudno. Szukamy dalej!

Pozdrawiam
Kasia z Kierejewskich

Re: Jakubowscy, Galus

11 maja 2015, 08:57

Pozdrawiam Kasiu! ;-)

Re: Jakubowscy, Galus

12 maja 2015, 11:19

Witam , znalazlam na MyHeritage .pl ( rubryka " Badania ) wiele osob o nazwisku Galus ( Joanna ) . Moze tam znajdziesz cos . Niestety , nie mam pelnego dostepu , moze ktos inny z Forum WTG jest tam zapisany i Ci pomoze ...Powodzenia ....Anna Maria ( Ania )

Re: Jakubowscy, Galus

12 maja 2015, 12:47

Dziękuję i pozdrawiam
Hanna

Re: Jakubowscy, Galus

02 sty 2021, 14:16

Cześć
Wątek stary, ale...
W moim drzewie genealogicznym jest Józef Gallus, ur. 11.03.1910, który poślubił Pelagię Leciejewską siostrę mojego dziadka.
Dziadek i jego rodzeństwo urodzili się we Francji. Wg informacji od mojej mamy, Pelagia wyszła tam za mąż za w/w Józefa.
Przed II wojną światową, po tym jak Polska odzyskała niepodległość, większość wróciła do kraju.

Pozdrawiam

Anna

Re: Jakubowscy, Galus

02 sty 2021, 14:21

Cześć Aniu. Czy Józef rodził się w opolskim?
Pozdrawiam serdecznie
Hania

Re: Jakubowscy, Galus

02 sty 2021, 14:33

Nie mam Informacji na tą chwilę, ale cały czas "grzebię"
Odpowiedz