Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Strózyk Tomasz i Antonina Mazurek

14 gru 2015, 06:54

Poszukuje przodków Tomasza Stróżyka oraz jego zony Antoniny zd.Mazurek zamieszkałych w Opalenicy
przy ul.Wyzwolenia.
Przypuszczalny okres ich zgonu to lata 1970 - 1980.
Mieli syna Zenona ur.15.12.1923.a zmarłego w Poznaniu w 1999r.
Bardzo proszę o pomoc osoby zainteresowane Opalenicą lub ościennymi miasteczkami czy wsiami czy przypadkiem nie natrafili za ich przodków,lub
ewentualnie posiadaja jakieś informacje dotyczące Tomasz Stróżyka i Antoniny zd.Mazurek

Obrazek

Obrazek
w załaczeniu zdjęcia Antoniny Stróżyk i jej syna Zenona Strózyka.

Z wszelką pomoc serdecznie dziekuję.
Pozdrawiam

Re: Strózyk Tomasz i Antonina Mazurek

14 gru 2015, 10:49

kadi13 napisał(a):Poszukuje przodków Tomasza Stróżyka oraz jego zony Antoniny zd.Mazurek zamieszkałych w Opalenicy
przy ul.Wyzwolenia.
Przypuszczalny okres ich zgonu to lata 1970 - 1980.
Mieli syna Zenona ur.15.12.1923.a zmarłego w Poznaniu w 1999r.
Bardzo proszę o pomoc osoby zainteresowane Opalenicą lub ościennymi miasteczkami czy wsiami czy przypadkiem nie natrafili za ich przodków,lub
ewentualnie posiadaja jakieś informacje dotyczące Tomasz Stróżyka i Antoniny zd.Mazurek

Obrazek

Obrazek
w załaczeniu zdjęcia Antoniny Stróżyk i jej syna Zenona Strózyka.

Z wszelką pomoc serdecznie dziekuję.
Pozdrawiam



Witam.
Proszę sprawdzić na: basia.famula.pl - w 1894 r. w Opalenicy zmarła w wieku 36 lat Antonie Mazurek (matka Antoniny?)
Ta Antonina wyszła za Mateusza Mazurka w 1876 r. w Opalenicy - zob.:poznan-project

Re: Strózyk Tomasz i Antonina Mazurek

16 gru 2015, 01:37

Witam! po rozmowie z rodziną dowiedziałam sie ,że matka Antoniny Strózyk zd.Mazurek nazywała się Chalamska.Idąc tym tropem znalazłam na PP slub Jakuba Mazurka z Ludwiką Chalamską w 1882 Opalenica.Doszlam do ślubu Andrzeja Mazurka z Reginą Raycząnką par.kat.BUK wpis 33/1814 . Następnie mam zapis rodzice Reginy Rajczak to Maciej i Gertruda Nożyńska a rodzice Gertrudy to Maciej i Małgorzata Kachałek. Cały kłopot w tym ,że zapisałam nazwiska ale nie pamiętam kto je podawał tylko mam adn.że z WTG.Gdybyś trafił na te nazwiska daj proszę znać.
Pozdrawiam
Odpowiedz