Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Stryczyńscy z Żerkowa

02 lip 2009, 16:12

Witam.
Poszukuję informacji o rodzinie Stryczyńskich z Żerkowa/k.Jarocina



Kasia

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

07 lip 2009, 09:25

W Żerkowie nie ma już rodziny o nazwisku Stryczyński,ostatnią przedstawicielką była panna Gabriela .
Władek.

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

07 lip 2009, 20:39

Czy mogę prosic o jakieś informacje na temat rodziny(żyjących i zmarłych)?Mój tato urodził się w Żerkowie a jego matką była Maria Bogumiła Stryczyńska.Panna Gabriela to moja krewna.Skąd jesteś Władku ,że masz te informacje?A może jesteś spokrewniony z tą rodziną?

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

08 lip 2009, 15:07

Witam.Nie jestem krewnym i nie jestem z Żerkowa,z tego co wiem to panna Gabriela mieszkała z bratem który był inwalidą imienia nie pamiętam.Władek.

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

08 lip 2009, 19:47

Z tego co zdołałam się zorientowac to mieszkasz bardzo blisko Żerkowa.Teraz wiem ,że nie jesteśmy spokrewnieni bo tak napisałeś. Ale skąd znasz te osoby i może innych Stryczyńskich?Proszę pomóż mi odnalez tych ludzi,ich groby lub cokolwiek co doprowadzi mnie do informacji na ich temat.To dla mnie bardzo ważne,ale jeśli nie chcesz lub nie możesz mi pomóc to trudno.
pozdrawiam
Kasia

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

09 lip 2009, 10:18

Witam. Postaram się cokolwiek dowiedzieć ,ale to oczywiście potrwa.Władek
PS.Panna Gabrysia była osobą znaną ponieważ pracowała w jedynym sklepie obuwniczym w Zerkowie.

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

09 lip 2009, 11:57

Bardzo dziękuję za chęc pomocy.Będę czekac na wiadomości.
ps. o tym sklepie coś słyszałam ,ale jedynych informacji na ten temat udzielił mi mój tato,a on niestety niewiele wie o rodzinie swojej mamy.Miałam nadzieje że znajdę kogoś ze Stryczyńskich kto pomoże mi dowiedziec się czegoś o biologicznym ojcu mojego taty,a zdaje się że tylko oni coś o nim wiedzieli

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

09 lip 2009, 19:37

Taka moja podpowiedz ,na Poznan Project,są śluby Stryczyńskich w Żerkowie.Władek

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

09 lip 2009, 20:17

Wiem o Poznań Project,ale biologiczny ojciec mojego taty nigdy nie był mężem mojej babci

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

10 lip 2009, 09:08

Mogę podać kontakt do rodziny Stryczyńskich ale na skrzynkę. Andrzej

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

10 lip 2009, 17:10

Andrzeju,podałam ci mojego maila w wiadomości prywatnej

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

10 sie 2010, 00:24

Kasiu, znalazłaś jakieś wiadomości na temat swojej rodziny, bo jeśli nie, to ja jestem z okolic Żerkowa i chętnie pomogę, o ile będzie to możliwe.

Pozdrawiam, Dorota. :)

Re: Stryczyńscy z Żerkowa

10 sie 2010, 13:38

Kasiu, znalazłaś jakieś wiadomości na temat swojej rodziny, bo jeśli nie, to ja jestem z okolic Żerkowa i chętnie pomogę, o ile będzie to możliwe.

Pozdrawiam, Dorota. :)


Witam,niestety nie za wiele,wiem że częsc osób jest w Zielonej Górze ale kontakt mi się urwał i raczej nie mam za wiele informacji.Napisz mi co potrzebujesz,może zdjęcia?będę bardzo wdzięczna za pomoc.
pozdrawiam,Kasia
Odpowiedz