Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Rodzina Pieczyńskich oraz Woźniaków- Słupca, Strzałkowo

14 sty 2018, 13:47

Moi kochani, poszukuję wszystkich potomków dwóch gałęzi rodzin- Pieczyńskich i Woźniaków

Pieczyńscy - Tomasz ur 1848 r w Przeclawiu (rodzice Szczepan i Anastazja) i żona Petronela zd Smarzyk/ Smarzych (rodzice Maciej i Urszula) ur 1856 w Nieborzynie
Ślub brali w 1874 r w Budzisławiu Kościelnym.
Z tego co wiem mieli 7 dzieci- Piotra, Józefa, Franciszka (mojego pradziadka), Antoninę, Stanisławę, Wojciecha i Wincentego- dzieci rodziły się w latach 1881-1900 r


Woźniak - Tomasz ur 1858 r w Naprusewie (rodzice Wawrzyn i Balbina) i żona Nepomocyna zd Harwozińska/ Garwozińska ur 1849r w Gostuniu (rodzice Wojciech i Marianna)
Ślub zawarty w 1881 r w Ostrowitem/Ostrowitym
6 dzieci- Franciszek, Marianna, Stanisława, Józef, Helena ( moja prababcia), Stanisław- rodzone w latach 1876-1893 r



Poszukuje potomków obu gałęzi! Prawdopodobnie część z nich nadal mieszka w tamtych okolicach jak i okolicach Słupcy i Strzałkowa.




Za wszelkie informacje będę wdzięczna <3

A. Soszyńska
agasoszynska@interia.eu

Re: Rodzina Pieczyńskich oraz Woźniaków- Słupca, Strzałkowo

15 sty 2018, 07:56

NENULKA16 napisał(a):Moi kochani, poszukuję wszystkich potomków dwóch gałęzi rodzin- Pieczyńskich i Woźniaków

Pieczyńscy - Tomasz ur 1848 r w Przeclawiu (rodzice Szczepan i Anastazja) i żona Petronela zd Smarzyk/ Smarzych (rodzice Maciej i Urszula) ur 1856 w Nieborzynie
Ślub brali w 1874 r w Budzisławiu Kościelnym.
Z tego co wiem mieli 7 dzieci- Piotra, Józefa, Franciszka (mojego pradziadka), Antoninę, Stanisławę, Wojciecha i Wincentego- dzieci rodziły się w latach 1881-1900 r


Woźniak - Tomasz ur 1858 r w Naprusewie (rodzice Wawrzyn i Balbina) i żona Nepomocyna zd Harwozińska/ Garwozińska ur 1849r w Gostuniu (rodzice Wojciech i Marianna)
Ślub zawarty w 1881 r w Ostrowitem/Ostrowitym
6 dzieci- Franciszek, Marianna, Stanisława, Józef, Helena ( moja prababcia), Stanisław- rodzone w latach 1876-1893 r



Poszukuje potomków obu gałęzi! Prawdopodobnie część z nich nadal mieszka w tamtych okolicach jak i okolicach Słupcy i Strzałkowa.


Witaj zaglądałaś na cmentarz?wielu Wożniaków http://37.28.154.108/slupca/

Za wszelkie informacje będę wdzięczna <3

A. Soszyńska
agasoszynska@interia.eu
Odpowiedz