Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Tadeusz Krzyżanowski

17 gru 2009, 22:33

Poszukuję rodziny Tadeusza Krzyżanowskiego!!!! (bardzo pilne)


Wojtek Ziółkiewicz

Re: Tadeusz Krzyżanowski

17 gru 2009, 22:58

Wojtku,
powinieneś sprecyzować lata, w których żył (żyje) oraz miejscowości, z którymi był (jest) związany.
Przy popularności tego nazwiska, bez dodatkowych informacji o nim, chyba nikt Ci nie będzie w stanie pomóc.

Pozdrawiam.
Ania.

Re: Tadeusz Krzyżanowski

18 gru 2009, 16:15

Bardzo przepraszam...otóż;
Z tego co wiem mieszkał w okolicach Krakowa, a następnie przyjechał do Ruchocina gdzie był właścicielem majątku do 1939r.

Wojtek Ziółkieiwcz

Re: Tadeusz Krzyżanowski

25 kwi 2012, 21:06

Tadeusz Krzyżanowski herbu Świnka był moim dziadkiem.Pochodził chyba z Cudzynowic.W 1939roku został z majątku w Ruchocinie wyrzucony przez Niemców.

Re: Tadeusz Krzyżanowski

29 kwi 2012, 12:33

Witam serdecznie,
Jestem naprawdę szczęśliwy, że udało mi się odszukać krewnych Tadeusza Krzyżanowskiego. Z posiadanych przeze mnie informacji wynika że Tadeusz Krzyżanowski urodził się 16.10.1883 roku w Cudzynowicach. Moi pradziadkowie (Kowynia) byli przyjaciółmi Pani dziadka i wraz z nim przybyli do Ruchocina prawdopodobnie w 1922 roku. Natomiast mój kolejny pradziadek (Franciszek Ciesielski) był włodarzem tegoż majątku kiedy Pani dziadek był jego właścicielem.
Moja babcia i ciocia pamiętają, że Tadeusz Krzyżanowski miał dwie córki, jednakże nie jest mi wiadomo jak miały na imię podobnie jak nie wiem dokąd zostali przesiedleni po opuszczeniu Ruchocina.
Czy posiada Pani jakieś informacje na ten temat? Będę niezwykle wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie:
*Wojtek*

Re: Tadeusz Krzyżanowski

29 kwi 2012, 13:46

Witam Panie Wojtku!
Bardzo się ucieszyłam tak szybką odpowiedzią.Chętnie się z Panem skontaktuję telefonicznie i odpowiem na wszystkie pytania, a troszkę wiem. Chętnie również dowiem się czegoś nowego.Z pewnością pana babcia i ciocia taką wiedzę posiadają.Mój nr domowy 77/421 96 64 i kom.603 820 976.Pozdrawiam serdecznie
Urszula

Re: Tadeusz Krzyżanowski

30 kwi 2012, 17:55

Szanowna Pani,
Wysłałem wiadomość na Pani pocztę:)

Pozdrawiam:
*Wojtek*
Odpowiedz