Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Poszukuje informacji o rodzinie Surdyk !!!

02 sty 2010, 20:46

Witam!!
Poszukuję informacji o rodzinie Surdyk.. Wiem że mój pradziadek Walenty Surdyk brał ślub z Katarzyną Gryską w 1868 r w kościele par.Konarzewo do której należało Dopiewo. Mam troszkę informacji od Pana Gierlika. Za wszystkie informacje z góry dziękuję.

Re: Poszukuje informacji o rodzinie Surdyk !!!

11 sty 2010, 12:49

WITAM!!!!! Podaj datę i miejsce urodzenia pradziadka. Mam materiały o rodzinie Surdyk z Małej Górki i Opatówka pow. Września Lata: 1830-1880

Re: Poszukuje informacji o rodzinie Surdyk !!!

16 sty 2010, 12:35

Witam!!! Mirku na dzień dzisiejszy, wiem że Pradziadek urodził się w przybliżeniu około roku 1833.Ale miejsce i dokładna data jest mi na razie nieznana.Próbuje przekopać się przez księgi parafialne ale to trochę trwa.Wiem że Katarzyna Gryska była jego drugą żoną. Z tego małżeństwa wiem ze było dwóch braci{jednym był mój dziadek Józef}i pięć sióstr.Jeśli Miał byś jakieś informacje był bym zobowiązany!!!! Z góry dziękuje!!

Re: Poszukuje informacji o rodzinie Surdyk !!!

13 sie 2013, 22:20

Pawlito62 napisał(a):Witam!!
Poszukuję informacji o rodzinie Surdyk.. Wiem że mój pradziadek Walenty Surdyk brał ślub z Katarzyną Gryską w 1868 r w kościele par.Konarzewo do której należało Dopiewo. Mam troszkę informacji od Pana Gierlika. Za wszystkie informacje z góry dziękuję.


1900 rok, usc Konarzewo
ślub: Walenty Schwartz (ur. 1875) + Eliza Surdyk
dzieci:
Vincenty ur 1900
Felix ur 1902
Kazimiera ur. 1905
Władysław ur 1906
Stanisława ur 1907

Może to coś pomoże
Pozdrawiam,
Ania W.
Odpowiedz