Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Poszukuję aktu małż. Wojciech Jakubowski i Katarzyna Serafin

12 lut 2010, 08:31

Witam serdecznie.

Poszukuję aktu małżeństwa Wojciecha Jakubowskiego i Katarzyny Serafin. Małżeństwo to zostało zawarte prawdopodobnie przed rokiem 1861. W ich aktach zgonów jest napisane, że urodzili się w Wielkim Księstwie Poznańskim. Wojciech był synem Józefa i Krystyny, a Katarzyna była córką Andrzeja i Marianny. Jednak nie są podane nazwiska rodowe matek. Z akt urodzeń dzieci tego małżeństwa wynika, że oni mogli się urodzić w latach 1835-1838.
W roku 1861 w miejscowości Przybysław, parafia Pogorzelica gmina Żerków urodził się Bartłomiej, prawdopodobnie pierwszy syn. Następnie w latach 1864 i 1866 w Jaroszynie parafii Lądek urodziły się dwie córki. W roku 1868 urodził się następny syn, ale już w Łukomiu parafia Zagórów. W tych parafiach i Poznań Project nie znalazłem tego małżeństwa. Jeżeli ktoś by kiedyś natrafił na ten akt to bardzo proszę o informację

Pozdrawiam Ryszard

Re: Poszukuję aktu małż. Wojciech Jakubowski i Katarzyna Serafin

14 mar 2010, 15:59

W sprawie aktu ślubu nie pomogę. Mam kilkoro Serafinów w drzewie. Czy znana jest Panu rodzina Katarzyny Serafin? Mam tu na myśli rodzeństwo i ich potomków. pozdrawiam - Wiktor Stułów

Re: Poszukuję aktu małż. Wojciech Jakubowski i Katarzyna Serafin

15 mar 2010, 12:48

Witam.

Dziękuję za chęć pomocy, ale niestety rodzeństwa Katarzyny Serafin nie znam. Moja wiedza na jej temat kończy się na tym etapie jak napisałem wyżej.

Pozdrawiam Ryszard
Odpowiedz