Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Jaroszyk Śliwno

14 maja 2010, 13:37

Poszukuję członków rodziny Jaroszyk celem stworzenia drzewa geneaologicznego i ustalenia historii rodziny.Poszukuje również informacji o nazwiskach Adamiak(Sędziny),Hancyk(Wilczyna),Matuszak(Śliwno)Młynarek,Intek,Uryzaj(Duszniki),Bzdziel(Duszniki,Śliwno) i na temat miejscowości Śliwno i jej mieszkańców(parafia Duszniki gmina Kuślin powiat Towy Tomyśl) Proszę o kontakt na meila: kosmoufo@o2.pl

Re: Jaroszyk Śliwno

14 lip 2010, 08:34

Witam, jestem potomkiem Jaroszyków ze Śliwna.
Proszę o kontakt na mkard@op.pl ponieważ ja napisałam do Pana a nie otrzymałam odpowiedzi.

Nazwiska które Pan wymienia: Matuszak, Intek oraz Jaroszyk pojawiają się w książce "Duszniki dzisiaj i w przeszłości "Mirona Wawrzyniak -Zdziebkowa i Halina Boberowa

Pochodzę od:
Józefa Jaroszyka urodzonego w Śliwnie,
- syna Stanisława Jaroszyka ze Śliwna (1885-1962) i Franciszki Ziółkowskiej (1900-1986)
- syna Antoniego Jaroszyka ze Śliwna (1838-1915) ożenionego za Marię Musialską (1842-1905)
- syna Mateusza Jaroszyka ze Śliwna (ur. 1810) - żona Regina Kwaśna
....
Posiadam informacje dotyczące rodziny mojej lini Jaroszyków oraz ich rodzeństwa.

Pozdrawiam serdecznie
i czekam na maila zwrotnego z informacją na jakim etapie jaest praca nad JAroszykami u Pana i w jakiej lini pochodzi Pan od Jaroszyków.

Magdalena Kardasz

Re: Jaroszyk Śliwno

14 lip 2010, 09:46

kosmo napisał(a):Poszukuję członków rodziny Jaroszyk celem stworzenia drzewa geneaologicznego i ustalenia historii rodziny.Poszukuje również informacji o nazwiskach Adamiak(Sędziny),Hancyk(Wilczyna),Matuszak(Śliwno)Młynarek,Intek,Uryzaj(Duszniki),Bzdziel(Duszniki,Śliwno) i na temat miejscowości Śliwno i jej mieszkańców(parafia Duszniki gmina Kuślin powiat Towy Tomyśl) Proszę o kontakt na meila: kosmoufo@o2.pl

Witam!. Na cmentarzu w Poznaniu przy ulicy Jasna Rola jest nagrobek: Maria Uryzaj zd. Kukla 25.01.1876-2.02.1934, i Józef Uryzaj 4.03.1876-6.091949. Mam nadzieję że ta informacja przyda się do Twojego drzewa. Pozdrawiam Izabella.

Re: Jaroszyk Śliwno

18 wrz 2010, 22:21

witam. Proszę o kontakt ws. Bździel'ów z Dusznik. A info o parafii służę pomocą w miarę możliwości.
JacoL

Re: Jaroszyk Śliwno

05 sie 2012, 21:02

Witam.
Poszukuje info o moim pradziadku ze strony matki "Jozefie Bzdziel" ur. 1869 w Sliwnie.
Prosze o kontakt na meila Kurt.K@online.de

Sophie

Re: Jaroszyk Śliwno

08 maja 2015, 11:57

USC Śliwno 1899
zgon Reginy Jaroszyk z d. Kwaśnej
http://szukajwarchiwach.pl/53/1962/0/4/ ... ffQlwm1cYQ

USC Śliwno, 1899
Agnieszka Jaroszyk z d. Olszak
http://szukajwarchiwach.pl/53/1962/0/4/ ... -ecs4zal7A
Odpowiedz