Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Opieka raz w roku nad grobem na Milostowie, Poznan

16 lip 2010, 00:03

Witam - poszukuje kogos kto podjalby sie raz w roku na Wszystkich Swietych uporzadkowania pojedynczego grobu na Cmentarzu Milostowo. Grob posiada nagrobek i czworobok naokolo z lastriko w srodku ziemia.
Jak wyglada grob przed porzadkowaniem /pozal sie Boze/ i po uporzadkowaniu moge wyslac fotki, jest sporo pracy bo zarosniete bardzo.
Nie chce opieki calorocznej, tylko raz na Swieto Wszystkich Swietych.
Po szczegoly, zaplate, prosze sie skontaktowac ze mna na mojego maila.
Mialam kolege, ktory sie zajmowal w/w grobem /matka mojego ojca/ ostatnie 5-6 lat ale zmarli jemu niedawno rodzice i nie bedzie mial juz czasu jezdzic na Milostowo. Pytam juz teraz bo czas leci szybko.
Pozdrowienia

Re: Opieka raz w roku nad grobem na Milostowie, Poznan

16 lip 2010, 22:13

Hallo Haniu,
jezeli nie znajdziesz osoby chetnej to moze warto skorzystac z oferty
http://grobyserwis.home.pl/
osobiscie nie mam doswiadczenia z tym serwisem ale moze ktos juz z niego korzystal i moze powiedziec cos na ten temat.
Pozrawiam, Teresa

Re: Opieka raz w roku nad grobem na Milostowie, Poznan

17 lip 2010, 01:43

Tereso - dziekuje za odpowiedz, jednak nie mam specjalnie zaufania do tego typu zakladow, raz mialam i nie bylam zadowolona.
Moj kolega za to robil pieknie porzadek. Mozesz mi wierzyc jak dostawalam co roku fotki to siedzialam przed komputerem i podziwialam. Wydaje mi sie, ze juz nikogo takiego, drugiego nie znajde :(
Pozdrowienia

Re: Opieka raz w roku nad grobem na Milostowie, Poznan

12 sie 2010, 22:22

Ponawiam moja prosbe.

Re: Opieka raz w roku nad grobem na Milostowie, Poznan

11 wrz 2010, 00:58

Jeszcze raz ponawiam swoja prosbe, moze nie wszyscy czytali, teraz juz po wakacjach, mam nadzieje, ze ktos odpowie.
Skontaktowalam sie z dwoma biurami, ktore zajmuja sie tego typu pracami ale na moja prosbe aby przyslali mi jakies przyklady swojej dobrej pracy,na fotkach, dostalam odpowiedz, ze takich fotek nie maja lub maja ale nie moga przyslac bo narusza to prywatnosc: nazwisko na nagrobku. Przeciez nazwisko mozna zacieniowac na programie graficznym. Jak ja moge kupowac kota we worku ?
No i takim sposobem jestem tutaj z powrotem z przypomnieniem :)

Re: Opieka raz w roku nad grobem na Milostowie, Poznan

24 wrz 2010, 14:33

Witam - sprawa nieaktualna. Odezwala sie osoba z Poznania, ktora mi pomoze, za co bardzo dziekuje.

Re: Opieka raz w roku nad grobem na Milostowie, Poznan

18 paź 2010, 03:06

Bardzo serdecznie dziekuje naszej kolezance z Poznania Danusi, ktora do nas dolaczyla niedawno za uporzadkowanie, ubranie w/w grobu oraz zapalenie zniczy.
Swiat jest bardzo maly, Danusia i ja jestesmy z tej samej dzielnicy i ulicy w Poznaniu :!: Chyba "Gora" zadzialala :)
Odpowiedz