Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Dokumenty kupione w sklepie!

31 lip 2010, 19:10

Witam.
Wczoraj będąc w sklepiku z używanymi książkami natrafiłam na dokumenty (które zakupiłam zaraz)Wprawdzie wpadłam trochę w osłupienie,że takie dokumenty są w sprzedaży.(będę miała teraz na uwadze ten sklepik i napewno częściej do niego zajrzę).Może na Forum znajdzie się ktoś,kto potrzebuje te dokumenty do swojego drzewa genealogicznego.Prześlę je nieodpłatnie
Jest to :
Karta zgonu -DAUER WŁADYSŁAW (ŻABIKOWO)
WYCIĄG AKTU MAŁŻEŃSTWA -DAUER RAJMUND z DANIELKIEWICZ ANNA (ZAGÓRÓW)
DOKUMENT URODZENIA -DANER MARJANNA-HALINA (ŻABIKOWO)
KARTA ZGONU -DANER MARJANNA -(ŻABIKOWO)
ŚWIADECTWO ŚLUBU - JANUSZ JAN ANDRZEJEWSKI (KICIN) z IRENA STANISŁAWA LEPKOWSKA
WYCIĄG AKTU URODZENIA -ELŻBIETA MARIA GASIŃSKA (POZNAŃ)

P.S.starałam się wrzucić scan dokumentów,ale niestety coś mi idzie nie tak-może dlatego,że jestem na pożyczonym laptopie (mój sprzęt odmówił posłuszeństwa całkowicie)
Pozdrawiam.Beata

Re: DOKUMENTY-kupione w sklepie!!!

31 lip 2010, 20:01

Beato - dobrze, ze kupilas te dokumenty, nigdy nic nie wiadomo, moze ktos ich szuka. Na www.Allegro.pl
jest takze bardzo duzo dokumentow do kupienia, ludzie wyrzucaja, sprzedaja za grosze i trafiaja te "cuda" na internet. Ja tez tutaj kupuje stare dokumenty dotyczace Polakow, zadko sie pojawiaja na wyprzedazach garazowych i majatkowych ale czasami sie cos trafi.
Powodzenia w dalszych "lowach".

Re: DOKUMENTY-kupione w sklepie!!!

04 sie 2010, 22:28

Daner, Dauer - może jednak chodzi o to samo nazwisko???

Współprowadzę forum lubońskie (Żabikowo to dzisiaj część Lubonia), mogę założyć stosowny wątek, jesli sobie życzysz.

Re: Dokumenty kupione w sklepie!

05 sie 2010, 14:33

Witam
Myślę,że masz rację z nazwiskiem.Ja jednak napisałam w takiej formie jak można je odczytać.Można by założyć osobny wątek,mam nadzieję,że "właściciele" tych dokumentów odezwą się i będę mogła je zwrócić w odpowiednie ręce.
Pozdrawiam.Beata

Re: Dokumenty kupione w sklepie!

13 sie 2010, 13:16

Beato, w wątku na naszym forum znalazłam listę lubonian - powstańców wielkopolskich ( viewtopic.php?f=5&t=2348&p=19789&hilit=lubonia#p19789 ). Widnieje tam nazwisko Andrzeja Dauera - pewnie to ta sama rodzina.

Wątek na lubońskim forum właśnie założyłam:
http://e-lubon.pl/forum/viewtopic.php?f ... it=#p42797

Re: Dokumenty kupione w sklepie!

13 sie 2010, 14:56

Witaj
Dziękuję Joasiu za założenie wątku na "swoim" Forum.I zapewne masz rację,że to ta sama rodzina.Mam nadzieję,że ktoś się zgłosi po te dokumenty.

Re: Dokumenty kupione w sklepie!

27 paź 2010, 16:47

Niestety, do dzisiaj nikt się po dokumenty nie zgłosił.

A swoją drogą - nie mogę się dostać na wątek, do którego wkleiłam link trzy posty wyżej. Może ktoś mi powie, dlaczego? Pojawia mi się komunikat "Nie masz wystarczających uprawnień by oglądać to forum" - czy coś w tym stylu.

Re: Dokumenty kupione w sklepie!

27 paź 2010, 19:34

joanna.syrenka napisał(a):Niestety, do dzisiaj nikt się po dokumenty nie zgłosił.

A swoją drogą - nie mogę się dostać na wątek, do którego wkleiłam link trzy posty wyżej. Może ktoś mi powie, dlaczego? Pojawia mi się komunikat "Nie masz wystarczających uprawnień by oglądać to forum" - czy coś w tym stylu.


To był wątek założony przez Dankę, która zażądała usunięcia swoich postów, stąd też i tego postu brak.

M.

Re: Dokumenty kupione w sklepie!

27 paź 2010, 20:58

Wielka szkoda :(

Re: Dokumenty kupione w sklepie!

20 lis 2010, 18:35

Dzięki Beacie historia zakończyła się happy end'em - dokumenty trafiły do potomkini Rajmunda Dauera. Serdeczne podziękowania!
Odpowiedz