Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Zawadzcy z okolic Mogilna, Trzemeszna, Brudzewa koło Wrześni

09 sie 2010, 21:09

Witam serdecznie.
Poszukuję Zawadzkich z okolic Mogilna (Różanna, Wylatowo, Płaczkowo etc.). Pochodzą oni od Walentego Zawadzkiego (ur. 1859 Brudzewo k/ Wrześni, syn Wawrzyna i Katarzyny z d. Jerzak) i Antoniny z d. Piechockiej (ur. 1862 Mierzewo k/Jarząbkowa, córka Mikołaja i Katarzyny Krzemińskiej). Poszukuję również informacji na temat przodków Walentego i Antoniny oraz ich rodzeństwa.
Pozdrawiam.
Daniel

Re: Zawadzcy z okolic Mogilna, Trzemeszna, Brudzewa koło Wrześni

10 sie 2010, 17:40

Witam Cię !!!!!
Może zauważyłeś ,że ja poszukuję również Zawadzkich . Moim pradziadkiem był Walenty Zawadzki , ale urodzony w Goncarzewo 01.01.1851 roku.Czy masz może wśród swoich przodków Thomasa Zawadzkiego i Jego żonę Catharinę Nowakoską ? .Jeśli tak - odezwij się do mnie /eldroza54/. Pozdrawiam . Elżbieta

Re: Zawadzcy z okolic Mogilna, Trzemeszna, Brudzewa koło Wrześni

20 sie 2010, 14:09

Witam serdecznie.
Niestety Tomasz i jego małżonka nic mi nie mówią. O moich Zawadzkich wiem tylko tyle, ile napisałem, no ewentualnie z PoznanProject mam jeszcze datę ślubu Wawrzyna i Katarzyny oraz wiem, że Walenty i Antonina mieli takie oto dzieci: Jan (ślub z Walerią Gaca; mój pradziadek), Józef, Józefa (ślub ze Stanisławem Wiśniewskim), Maria (ślub z Franciszkiem Wiśniewskim) oraz August (Francja).
Pozdrawiam.
Daniel
Odpowiedz