Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Gniezno,Września

31 sie 2010, 17:17

Witam serdecznie!
Bardzo proszę o pomoc-poszukuję wyszukiwarki dotyczącej cmentarzy w Gnieźnie,niestety nie udało mi się jej odnaleźć.Zwracam się też z uprzejmą prośbą do osób mieszkających we Wrześni-chodzi o sprawdzenie w jakich godzinach czynne jest biuro parafialne wrzesińskiej fary.Od dłuższego czasu próbuję się tam dodzwonić,ale niestety bezskutecznie,wiem,że najlepiej zrobić to w godzinach pracy biura.
będę wdzięczna za pomoc
Edyta

Re: Gniezno,Września

31 sie 2010, 19:00

Witam!

Biuro parafii farnej we Wrześni jest czynne w poniedziałki na pewno od g. 16.00 do 18.00, w soboty od g. 10.00 do 12.00. Jeszcze w środy, choć nie pamiętam, czy od g. 16.00 do 18.00, czy od g. 10.00 do 12.00.

Pozdrawiam
Jarek

Re: Gniezno,Września

31 sie 2010, 19:47

Witaj ,Jarku!
Serdecznie dziękuję,we Wrześni próbuję skontaktować się z księdzem Kazimierzem Głów.
:D
pozdrawiam
Edyta

Re: Gniezno,Września

31 sie 2010, 21:04

Edyto, Ks. K. Głów jest już na emeryturze, ale mieszka przy kościele farnym :-) Może uda mi się zdobyć jego komórkę. Z tego, co pamiętam, to jesteś jego krewną :-)

Pozdrawiam
Jarek

Re: Gniezno,Września

01 wrz 2010, 17:00

Witaj,Jarku!
Od dłuższego czasu próbuję dodzwonić się do biura parafialnego,próbując w ten sposób złapać kontakt z księdzem Kazimierzem.Próbowałam dziś między 11,a 12,następnie ok.17,nikt nie odbiera.Ksiądz Kazimierz jest jedyną osobą,która mogłaby pomóc mi poskładać zebrane elementy w jedną całość.Moim pradziadkiem był Kazimierz Głów z Wągrowca,nic nie wiem jednak na temat jego rodzeństwa.Numer telefonu do wrzesińskiej fary mam z internetu,wysłałam też maila,na którego nie dostałam odpowiedzi.Nadal stoję w martwym punkcie.Za wszystkie dotychczasowe informacje bardzo dziękuję.
miłego dnia
Edyta

Re: Gniezno,Września

01 wrz 2010, 19:11

Napisać list, zaciekawi się, otworzy, i będzie łatwiej.
Tak nieraz udało się mnie zadziałać.
Aleksandra Kabacińska

Re: Gniezno,Września

01 wrz 2010, 20:22

Edyto, przesyłam Tobie na priv numery tel. do kolegi ks. K. Głowa, który także jest emerytem i księdzem, również pochodzi z Wągrowca. Oni mają ze sobą częsty kontakt. Obaj mieszkają we Wrześni.

Pozdrawiam
Jarek

Re: Gniezno,Września

02 wrz 2010, 19:12

Jarku-przeogromne podziękowania dla Ciebie!
Jestem po rozmowie z księdzem Kazimierzem,chociaż nie udało mi się znaleźć bezpośrednich powiązań pomiędzy księdzem proboszczem,a moją rodziną,to jednak dzięki uzyskanym informacjom,połączyłam w jedną całość kilka pojedynczych elementów.Będę szukać dalej,zwłaszcza,że mój pradziadek-Kazimierz Głów był ojcem chrzestnym bliskiej kuzynki księdza proboszcza.
:D :D :D Ogromne dzięki!
pozdrawiam
Edyta

Re: Gniezno,Września

23 gru 2012, 20:36

Jarku-minęło trochę czasu od mojej rozmowy tel. z księdzem Kazimierzem Głów.Dzięki jego informacjom udało mi się ułożyć w całość rodzinę Franciszka Głów.W tej chwili jestem po wizycie w AP Piła.Wiem już,że dziadek księdza Kazimierza-Franciszek Głów i dziadek mojej babci -Michał Głów,byli braćmi.Podkreślam jednak,że pomocny okazał się kontakt z ks.Kazimierzem.Raz jeszcze dziękuję.

Re: Gniezno,Września

23 gru 2012, 22:20

Edyto, to już ponad 2 lata. Jak ten czas szybko minął... To bardzo miła wiadomość dla mnie, że w jakiś sposób udało mi się pomóc Tobie.
Pozdrawiam
Jarek
Odpowiedz