Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Poszukuje korzeni rodzinnych

20 paź 2007, 21:48

Witam serdecznie poszukuje wiadomosci o rodzinach:Michałkiewicz,Bednarowicz,Stefaniak,Ziołkiewicz jesli ktoś posiada informacje prosze piszcie do mnie anapiot@op.pl

23 paź 2007, 17:51

Aniu,
napisz cos wiecej np. z jakich okolic pochodza Twoi krewni, gdyz np. Stefaniak jest bardzo popularnym nazwiskiem

Slawa

Witaj

23 paź 2007, 18:03

Poszukuję Stefaniaków z woj.wielkopolskiego tak do końca nie wiem . Moja prababcia nazywała sie Waleria Stefaniak ur. 27.11.1903r zm. 12.06.1967r pochowana jest w Mielżyn koło Witkowa woj.wielkopolskie.Rodzicami jej byli Jan Stefaniak i Józefa Dolata. Wiem tylko tyle pozdrawiam Anna

23 paź 2007, 19:51

Nawet mając tak niewiele informacji możesz zawęzić obszar poszukiwań zwracając się do właściwego USC o wydanie skróconego odpisu aktu zgonu. Na akcie tym powinnaś znaleźć dane dotyczące rodziców Twojej prababci (imiona i nazwiska prapradziadków plus nazwisko panieńskie) oraz datę i miejsce urodzenia Twojej prababci. Wtedy będziesz już wiedzeć, gdzie masz szukać tej rodziny.

Asia

Poszukuje korzeni rodzinnych

23 paź 2007, 22:30

Dziękuję za wskazówki na pewno się wybiorę do USC pozdrawiam Anna

Re: Poszukuje korzeni rodzinnych

31 sie 2011, 12:40

Witam!
Dwa ogłoszenia, w których wymienieni są Józef, Seweryn, Felicjan i Onufry Michałkiewicz - w WBC w "Dzienniku Poznańskim" nr292 z dnia 21-12-1864r., na str.3.
Pozdrawiam. Jolanta Fontowicz
Odpowiedz