Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Nazwisko Lulkiewicz , Wielkopolska,Kobylin

05 sty 2011, 22:09

Witam serdecznie wszystkich , tworze obecnie drzewo genealogiczne swojej rodziny Lulkiewicz z Kobylina na jednym z portali genealogicznych,mam sporo danych z Archiwów Mormonów odnośnie tego nazwiska ale dotyczących 19 wieku którymi mogę się podzielić z osobami zainteresowanymi[jest tego sporo],sporo moich zapisów dotyczących tego nazwiska jest w Projekt Poznań w rybryce ,,Komentarz'' [wyszukiwarka]. Z racji mnogości Lulkiewiczów z Kobylina w 19 wieku poszukuje potomków , spatkobierców tego nazwiska nie tylko mojej lini ,brakuje mi informacji zwłaszcza okresu 1900-1939 a także okresu powojennego,w jaki sposób sklecić to w jedną całość,odnalazłem dość ciekawą linie tego nazwiska w Niemczech a konkretnie w Berlinie , też pochodzą z Kobylina .Stan wiedzy na temat tego nazwiska najlepiej obrazuje strona www.genealogia.okiem.pl nazwisko do publikacji Lulkiewicz ,dane tam opublikowane to dobry komunikator z osobami zainteresowanymi tym tematem ale właściwie to czubek góry lodowej , stan drzewa głównego na portalu na chwile obecną jest dużo większy,w jaki skuteczny sposób prowadzić poszukiwania , może ktoś z Państwa ma na to recepte ? Pozdrawiam Zbigniew.
Odpowiedz