Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Szukam rodziny Bierzyńscy z Poznania.

07 sty 2011, 18:52

Szukam rodziny z Poznania, która wychowywała moją mamę. Jeżeli dobrze zapamiętałam nazwisko to nazywali się Biedrzyńscy, pod koniec 1970r. mieszkali jeszcze w Poznaniu, prawdopodobnie jest to rodzina Władysławy Czajka.
Zagląda tu sporo osób z Poznania, może ktoś rozpozna osoby na zdjęciu.

edit usunęłam zdjęcie, znalazłam już tę osobę

Pozdrawiam Wiesława
Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 16:59 przez WieMat1952, łącznie edytowano 1 raz

Re: Szukam rodziny Biedrzyńscy z Poznania.

08 sty 2011, 21:59

WieMat1952 napisał(a):Szukam rodziny z Poznania, [...] Jeżeli dobrze zapamiętałam nazwisko to nazywali się Biedrzyńscy, pod koniec 1970r. mieszkali jeszcze w Poznaniu.
Wiesławo,

Nazwisko Biedrzyński jest dość unikatowe.
Jeżeli z tą Rodziną kojarzysz lekarza pediatrę, panią noszącą imię Barbara (mogę się mylić co do imienia) to odezwij się na PW.

Re: Szukam rodziny Biedrzyńscy z Poznania.

09 sty 2011, 11:32

Tomek, dziękuję za pomoc, odezwę się na pw.

Pozdrawiam Wiesława

Re: Szukam rodziny Biedrzyńscy z Poznania.

09 sty 2011, 21:17

Ten trop niestety nie prowadzi do mojej rodziny, mam jeszcze jedno zdjęcie tej rodziny z 1965r./1966r., z tym, że ta osoba na zdjęciu już chyba miała inne nazwisko.
To chyba siostra tej dziewczyny ze zdjęcia wyżej.
Interesuje mnie też, czy ze zdjęcia uda się wywnioskować, w jakim miejscu w Poznaniu zostalo zrobione zdjęcie.

edit usunęłam zdjęcie

Pozdrawiam Wiesława
Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 17:00 przez WieMat1952, łącznie edytowano 1 raz

Re: Szukam rodziny Biedrzyńscy z Poznania.

21 sty 2011, 22:45

Odnalazłam dziewczynę ze zdjęcia!
Bardzo, bardzo dziękuję Tomkowi, dzięki jego pomocy dotarłam do rodziny osoby ze zdjęcia, przekazali mój nr telefonu i ona skontaktowała się ze mną :)

Pozdrawiam serdecznie Wiesława

Re: Szukam rodziny Bierzyńscy z Poznania.

23 sty 2011, 17:37

Wieslawo - nalezy tylko pogratulowac, ze odnalazlas osobe ze zdjecia w tak szybkim tempie :!: Siodmego stycznia napisalas swoj pierwszy post w tym temacie a 21 stycznia juz mialas kontakt z ta osoba :!:
Co znaczy sila internetu a zwlaszcza dobra wola forumowiczow, ktorzy nie szczedza czasu aby pomoc jeden drugiemu.
Tez chcialabym miec takie szczescie jak Ty.
Powodzenia.

Re: Szukam rodziny Bierzyńscy z Poznania.

23 sty 2011, 21:42

Hania napisał(a):Wieslawo - nalezy tylko pogratulowac, ze odnalazlas osobe ze zdjecia w tak szybkim tempie :!: Siodmego stycznia napisalas swoj pierwszy post w tym temacie a 21 stycznia juz mialas kontakt z ta osoba :!:
Co znaczy sila internetu a zwlaszcza dobra wola forumowiczow, ktorzy nie szczedza czasu aby pomoc jeden drugiemu.
Tez chcialabym miec takie szczescie jak Ty.
Powodzenia.



Haniu, wiem, że to dzięki tym, co chcą pomagać innym w ich poszukiwaniach.
Może Tobie też się któregoś dnia uda :)

Pozdrawiam serdecznie Wiesława
Odpowiedz