Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach

25 sty 2011, 12:44

Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach z Wierzchocina koło Wronek oraz o Baturach, Kubiakach z Turowa.
Pozdrawiam
Damian

Re: Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach

31 sty 2011, 19:39

franek_80 napisał(a):Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach z Wierzchocina koło Wronek oraz o Baturach, Kubiakach z Turowa.
Pozdrawiam
Damian

Witam serdecznie,ja znalam p.Edmunda Stachowiaka ,mieszkal w Bydgoszczy ,wynajmowal odemnie garaz.Niestety juz od 3 lat, nie zyje i nie orientuje sie z kad pochodzil ,ale nie ma problemu .Na facebook znalazlam jego syna Karola Stachowiaka urodzil sie w Bydgoszczy a mieszka w Wielkiej Brytani ,pozdrawiam Zosia

Re: Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach

01 lut 2011, 20:41

Czy zauważyłeś, że w tym dziale "atamta" poszukuje tych samych osób?

Re: Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach

06 lut 2011, 18:48

Witam
Ja szukam informacji o Stachowiakach z okolic Wronek, a dokładnie moi pra pra dziadkowie Stanisław i Stanisława Stachowiak ich córka Franciszka Stachowiak ożeniła się z Franciszkiem Frankowskim i są pochowani w Ostrorogu. Szukam również informacji o rodzicach mojego pra dziadka Franciszka Frankowskiego.
Dziękuje za podpowiedzi i proszę o pomoc :D
Pozdrawiam
Damian

Re: Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach

06 lut 2011, 18:52

Zwracam uwagę, że należy podawać jakieś generalne lata w których żyły dane osoby. Zupełnie inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi chodzi o osoby żyjące w latach międzywojennych, a inaczej jeśli w połowie XIX wieku. Trudno zgadnąć w jakim wieku miałeś pradziadków :)

Pozdrawiam,
Łukasz

Re: Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach

06 lut 2011, 19:02

Witam
Pra dziadkowie Franciszek i Franciszka Franowscy urodzili się miej więcej w latach 1870-80.
Mój dziadek Karol Frankowski urodził się w 1909 r w Wierzchocinie koło Wronek,
Była to bardzo duża rodzina.
Pozdrawiam
Damian

Re: Poszukuje informacji o Frankowskich, Stachowiakach

17 kwi 2011, 20:07

Witam
Chcę skorygować informacje które posiadałem do niedawna Franciszka Frankowska zd. Stachowiak ur. 07.11.1865 w Napachaniu (chrzest Kiekrz Akt 19/1865) zm. 06.02.1948 w Oporowie gm. Ostroróg rodzice Adam Stachowiak i Katarzyna Stachowiak zd. Markiewicz
Franciszek Frankowski prawdopodobnie także pochodził z okolic Napachania brak informacji zm. 12.031940 r. w Oporowie w Księgach zgonu w USC Ojciec Paweł Frankowski matka Weronika Borowska (ale nie jest to pewna informacja - do sprawdzenia)
Wszystkich tych którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat w/w rodziny proszę o pomoc w dalszych poszukiwaniach.
Pozdrawiam
Damian
Odpowiedz