Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

miejscowość Lubosz nazwisko Bochenek

17 lut 2011, 19:18

Próbuje ustalić rodziców mojej pbabci ale mam z tym problem czy ktoś może mi coś podpowiedzieć rok 1873 jakby zniknął nigdzie nie ma tych ksiąg chodzi o Weronike Bochenek ur 28.12.1873 r w Luboszu mąż Józef Mencfeld /Męcfel- różna pisownia /ur 14.03.1873 też w Luboszu . Daty slubu nie znam

Re: miejscowość Lubosz nazwisko Bochenek

17 lut 2011, 21:08

Widzę,że częśc aktów z Lubosza jest w Archiwum Państwowym w Gorzowie Wlkp.Czy pytałaś tam?

http://www.gorzow.ap.gov.pl/

Re: miejscowość Lubosz nazwisko Bochenek

18 lut 2011, 18:41

tak pytałam niestety nie ma ten rok gdzieś przepadł i nie mogę dalej ruszyć

Re: miejscowość Lubosz nazwisko Bochenek

18 lut 2011, 19:54

Ale w Poznan Project go mamy, może jednak są te zapisy, mimo że strona tytułowa pewnie mówi inaczej i w katalogu kończy się na 1872. Najlepiej osobiście w Gorzowie zamówić te akta i sprawdzić - może jest ktoś na forum kto byłby w stanie tego dokonać.

Re: miejscowość Lubosz nazwisko Bochenek

18 lut 2011, 22:59

nie mam zamiaru się poddać, skorzystam z każdej podpowiedzi . Mam pytanie czy Poznań Projekt to baza tylko małżeństw ?

Re: miejscowość Lubosz nazwisko Bochenek

19 lut 2011, 08:00

Tak,tylko małżeństw

Re: miejscowość Lubosz nazwisko Bochenek

19 lut 2011, 13:08

mam pytanie jakie dane znajdę w Księdze albo liście dusz oraz czy zamawiając np rok 1900 to otrzymuje cały rok czy musze podać nazwiska mnie interesujące , dopiero zaczynam będe wdzięczna z każdej podpowiedzi . czy z Ap Gniezno jest możliwość wysłania meilem.
Odpowiedz