Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Helena Leśniewska

20 lut 2011, 23:06

Witam, szukam kogokolwiek kto znałby Helenę Leśniewską, która w latach 30-tych mieszkała prawdopodobnie w Swarzędzu. Będę wdzięczna za każdy ślad i każdą informację.
pozdrawiam
Ania

Re: Helena Leśniewska

02 lut 2014, 10:16

Witam
Karta meldunkowa
Helena Leśniewska, służąca, ur.09.05.1908 Wąpiersk powiat brodnicki (kujawsko-pomorskie)
http://szukajwarchiwach.pl/53/474/0/19. ... /#tabSkany
http://szukajwarchiwach.pl/53/474/0/19. ... /#tabSkany

Re: Helena Leśniewska

11 cze 2014, 21:57

Witam, dopiero dziś przez przypadek natrafiłam na Pani odpowiedź. Zawsze dostaję powiadomienia mailem, jednak tym razem to nie zadziałało. Ale do rzeczy. Bardzo dziękuję za cenne informacje. Mam pytanie, czy jest Pani w stanie odszyfrować mi te informacje dotyczące poszczególnych adresów zamieszkania? CZęść odczytałam bez problemu, jednak nie wszystko, a to jest kluczowe w całej sprawie.
Jeszcze raz dziękuję! i będę wdzięczna za pomoc w przeczytaniu tych danych.
Pozdrawiam
Ania

Re: Helena Leśniewska

12 cze 2014, 06:29

arlekeen napisał(a):Witam, dopiero dziś przez przypadek natrafiłam na Pani odpowiedź. Zawsze dostaję powiadomienia mailem, jednak tym razem to nie zadziałało. Ale do rzeczy. Bardzo dziękuję za cenne informacje. Mam pytanie, czy jest Pani w stanie odszyfrować mi te informacje dotyczące poszczególnych adresów zamieszkania? CZęść odczytałam bez problemu, jednak nie wszystko, a to jest kluczowe w całej sprawie.
Jeszcze raz dziękuję! i będę wdzięczna za pomoc w przeczytaniu tych danych.
Pozdrawiam
Ania

ul.Ogrodowa 15
do Swarzędza
z powrotem
ul.Górna Wilda 80
ul.Kwiatowa 3
ul.Warszawska 5
nie wiadomo

Re: Helena Leśniewska

12 cze 2014, 09:21

Bardzo dziękuję, sprawdziłam wszystko w księgach adresowych m. Poznania z poszczególnych lat i zgadza się. Nie mogę tylko doczytać jakie nazwisko widnieje przy ul. Warszawskiej 5. Czy mogę jeszcze raz prosić o pomoc?
Pozdrawiam

Re: Helena Leśniewska

12 cze 2014, 11:01

arlekeen napisał(a):Bardzo dziękuję, sprawdziłam wszystko w księgach adresowych m. Poznania z poszczególnych lat i zgadza się. Nie mogę tylko doczytać jakie nazwisko widnieje przy ul. Warszawskiej 5. Czy mogę jeszcze raz prosić o pomoc?
Pozdrawiam

Michałowski

Re: Helena Leśniewska

12 cze 2014, 17:32

Czy Pani zajmuje się genealoią zawodowo? Chodzi mi to czy ma Pani bezpośredni dostęp do dokumentów archwalnych? Widzę, że świetnie potrafi Pani odczytać stare dokumenty stąd moje pytanie. Szukam pewnej osoby od wielu wielu lat i dlatego każdy taki kontakt jest na wagę złota.
Odpowiedz