Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Prośba o pomoc w AP Poznań

28 lut 2011, 13:51

Witam serdecznie,

Mam wielką prośbę do forumowiczów, którzy będą w najbliższym czasie w AP Poznań. Czy mógłbym prosić o spisanie treści:

- aktu zgonu Jana Olszewskiego, w aktach zgonów parafii Błaszki (rok 1857, nr aktu 94)

Będę wdzięczny za pomoc i służę ew. rewanżem w AP Łódź :)

Pozdrawiam,

Marcin z Łodzi

Re: Prośba o pomoc w AP Poznań

01 mar 2011, 20:47

Marcinie,

Próbowałeś zamówić skan tego aktu z AP w Poznaniu?

Pozdrawiam,
Michał

Re: Prośba o pomoc w AP Poznań

01 mar 2011, 21:42

Witam,

temat już nieaktualny :)

Re: Prośba o pomoc w AP Poznań

25 sty 2012, 03:36

Dzien dobry, mam podobna prosbe, czy moglabym prosic gdyby ktos byl laskawy przy okazji pobytu w AP o zamowienie ksiegi, spisanie jej sygnatury i numer strony na której jest ponizszy akt:

Parafia rzymskokatolicka we Wrześni, rok 1886, akt nr 37, ślub Józefa Bagrowskiego z Franciszką Woźniak.

Bylabym bardzo wdzięczna gdyby ktos mi mogl pomoc, bo wedlug AP Poznan, sam rok i nr aktu oraz dane nie wystarczaja do uzyskania aktu bez dodaktowych oplat za kwarede.

Dziekuje serdecznie :)

Re: Prośba o pomoc w AP Poznań

25 sty 2012, 08:40

moyra777 napisał(a):Dzien dobry, mam podobna prosbe, czy moglabym prosic gdyby ktos byl laskawy przy okazji pobytu w AP o zamowienie ksiegi, spisanie jej sygnatury i numer strony na której jest ponizszy akt:

Parafia rzymskokatolicka we Wrześni, rok 1886, akt nr 37, ślub Józefa Bagrowskiego z Franciszką Woźniak.

Bylabym bardzo wdzięczna gdyby ktos mi mogl pomoc, bo wedlug AP Poznan, sam rok i nr aktu oraz dane nie wystarczaja do uzyskania aktu bez dodaktowych oplat za kwarede.

Dziekuje serdecznie :)


Prośba bez szans na spełnienie, bo księga jest w AA Gniezno.
Odpowiedz