Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Nowakowski, Banaszkiewicz, Budych, Kot, Andziak, Biedrzycki

16 sty 2008, 13:19

Witam serdecznie Poszukiwaczy.
Poszukuję:
1. Rodziny Franciszka Nowakowskiego urodzonego 21 marca 1890 roku w Kowalewku k/Obornik.
2. Rodziny Andrzeja Baszkiewicza urodzonego 12 listopada 1889 roku w Jastrowie pow. Szamotuły z ojca Andrzeja i matki Jadwigi z domu Tomkowiak.
3. Rodziny Władysłwy Budych urodzonej 15 czerwca 1895 roku w Bytyniu pow. Szamotuły z ojca Tomasza i matki Marii z domu Musiał.
4. Rodziny Edwarda Kot urodzonego w 1905 roku w Kurczowej k/Jasieńca.
5. Rodziny Heleny Andziak urodzonej 20 stycznia 1910 roku w Kociszewie k/Jasieńca z ojca Jakuba i matki Pauliny z domu Boguckiej.
6. Rodziny Mariana Biedrzyckiego urodzonego 04 października 1929 roku w Warszawie z ojca Stanisława i matki Zofii z domu Michalczyk.

Re: Nowakowski, Banaszkiewicz, Budych, Kot, Andziak, Biedrzycki

02 lip 2009, 13:56

Witam
Moze to zbieg okoliczności,ale moj pradziadek i prababcia mieli na imie Paulina i Jakub.Zmarli tuz po wojnie.Sa pochowani na cmentarzu w Promnie.Mieli syna Antoniego ,urodzoenego bodajże w Jasiencu(moj dziadek) i córkę Zofię i jescze inne rodzenstwo.Moj dziadek Antoni ozenił sie z Julia ( z d. Kotlarska) i mieli troje dzieci.Jerzy (moj Tata) Zygmunt i Alina (moja cocia Alina zyje i pamieta dziadków).
pozdrawiam
Wojciech Andziak

Re: Nowakowski, Banaszkiewicz, Budych, Kot, Andziak, Biedrzycki

02 lip 2009, 19:27

Witam!
Mirku, poniższy link otworzy Ci skarbnicę wiedzy o przodkach Władysławy Budych aż po XVI wiek.
Miłej lektury!
http://wc.rootsweb.ancestry.com/cgi-bin/igm.cgi?op=GET&db=jpejza&id=I14107

Pozdrawiam

Re: Nowakowski, Banaszkiewicz, Budych, Kot, Andziak, Biedrzycki

03 lip 2009, 11:51

Witam jeszcze raz
Sprawdziłem to nie przypadek,Moj dziadek mial rowniez siostre Zofie.Obecnie jestem na urlopie ,ale po powrocie ustale szczegóły
pozdrawiam
Wojtek Andziak
Odpowiedz