Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Proszę o pomoc

02 gru 2011, 14:27

Witam poszukuję informacji Fojut Józef syn Franciszka ur. 19.03.1880 Łodzia parafia Dębowo

Re: Proszę o pomoc

03 gru 2011, 17:48

Witam.
Na wstępie mała uwaga: na Tym Forum panuje zasada, że należy się przedstawić-podpisać.
A teraz w kwestii Twojego pytania: co konkretnie chcesz wiedzieć o tej osobie? Podaj więcej danych lub zapytań - a na tym Forum pomożemy Ci ukierunkować Twoje poszukiwania.

Pozdrawiam.
Daniel

Re: Proszę o pomoc

06 gru 2011, 19:20

Witam
Co do podpisu sądziłem że oznaczenie dołącz automatycznie podpis załatwia sprawę ale sory. Dzieje mojej rodziny są dość skomplokowane dziadek Józef Fojut wyjechał za młodu do Bochum wrócił w 1920 roku ale w inne regiony kraju w księdze zgonów była tylko informacja ojciec Franciszek Fojut matka Cecylia Erdmann z USC otrzymałem akt zgonu ale tam jest tylko napisane urodzony Łodzia kompletnie niemam pomysłu gdzie teraz szukać mych przodków czyli Franciszka i dalej oraz ewentualnie rodzeństwo Józefa na Poznań Projekt brak jest Fojut / Erdmann . Pozdrawiam
Adam

Re: Proszę o pomoc

06 gru 2011, 21:02

Masz datę urodzenia: Fojut Józef syn Franciszka ur. 19.03.1880 Łodzia parafia Dębowo - w roku 1880 były już cywilne USC, więc masz aż dwie możliwości: odszukać akt chrztu z parafii Dębowo (Józefa i zapewne jego rodzeństwa) i odszukać akt urodzenia we właściwym USC, tzn w Archiwum Państwowym, które przechowuje księgi z tego USC.

Re: Proszę o pomoc

09 gru 2011, 16:46

Witam
Śliczne dzięki za podpowiedź
Pozdrawiam Adam
Odpowiedz