Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Poszukuję rodziny Rybarczyk

31 mar 2012, 20:39

Poszukuję rodziny Rybarczykow z okolic Poznania.

Re: Poszukuję rodziny Rybarczyk

01 kwi 2012, 13:12

Witaj Basiu!
Pracuję z kolegą o nazwisku Rybarczyk,zamieszkuje w Luboniu.
Jeśli jesteś zainteresowana porozmawiam z Nim jutro.
Pozdrawiam:
Krzysztof.

Re: Poszukuję rodziny Rybarczyk

04 kwi 2012, 16:20

Witam

Moja babcia miała panieńskie nazwisko Rybarczyk. Mieszkała w miejscowości Wronczyn koło Stęszewa.

pozdrawiam Mariusz

Re: Poszukuję rodziny Rybarczyk

04 kwi 2012, 16:28

Siostra mojej praprababci nazywała się Marianna Rybarczyk(z domu Stachowiak)zmarła w Sapowicach(parafia Słupia)w 1927.Jej mąż Józef Rybarczyk,ślub 24.11.1878 Modrze

Re: Poszukuję rodziny Rybarczyk

06 kwi 2012, 11:02

W Irlandii Pn. w miejscowosci Coalisland jest grob Jozefa Rybarczyk podana jest tylko data smierci 1988.

Re: Poszukuję rodziny Rybarczyk

07 kwi 2012, 14:24

Basiu,ja mam w rodzinie Jadwigę Nowicką ur.1898 w Mrowinie zam.w Chybach. Jej ojciec to Andrzej Nowicki ,matka Petronela Rybarczyk.

Re: Poszukuję rodziny Rybarczyk

20 kwi 2012, 23:03

Witam!
Gałęź rodziny mojego męża to RYBARCZYK PAWEŁ I CECYLIA ZD.SAWAŁ.

Re: Poszukuję rodziny Rybarczyk

24 kwi 2012, 07:10

Witam,
wczoraj do kręgu moich zainteresowań dołączyli Mateusz Rybarczyk jego żona Józefa Bartkowiak oraz córka Franciszka Rybarczyk (Woytasz) której nie mam zgonu. Pochodzili z Sadów Parafia Lusowo.
Pozdrawiam Jakub Bączyk

Re: Poszukuję rodziny Rybarczyk

25 sie 2014, 18:29

Moja prababcia to Anna Roszyk z domu Rybarczyk. Mieszkała w Charbielinie lub Grabinie (okolice Dłużyny, Włoszakowic). Zmarła w roku 1975 lub 1976. Miała męża Kazimierza Roszyka a z nim dwójkę dzieci: córkę Wiktorię i syna Sylwestra. Po śmierci pierwszego męża wyszła za mąż za jego brata Franciszka, z którym miała syna Włodzimierza. Z tego co wiem to miała brata i dwie siostry. Jedna z sióstr nazywała się Stanisława. Ciocia Stasia Rybarczyk nigdy nie wyszła za mąż. Końcówkę życia spędziła we Włoszakowicach.

Pozdrawiam
Beata
Odpowiedz