Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

gdzie mam szukac informacji

04 lip 2012, 13:13

witam
Poszukuję mojej dalszej rodziny i nie wiem jak się do tego zabrać
Moi wujkowie oraz ciotka byli w obozie pracy niestety nie wiem gdzie ( w czasie II wony )
ponieważ jestem ciekawską więc poszukuję cokolwiek na temat osób i ich życia spokrewnionych .
Wiem natomiast iż nazwiska były zmieniane bardzo proszę o pokierowanie mnie i jakie koszta z tym związane bo mam aż 4 osoby do odszukania
pozdrawiam

Re: gdzie mam szukac informacji

04 lip 2012, 13:25

Bogna napisał(a):witam
Poszukuję mojej dalszej rodziny i nie wiem jak się do tego zabrać
Moi wujkowie oraz ciotka byli w obozie pracy niestety nie wiem gdzie ( w czasie II wony )
ponieważ jestem ciekawską więc poszukuję cokolwiek na temat osób i ich życia spokrewnionych .
Wiem natomiast iż nazwiska były zmieniane bardzo proszę o pokierowanie mnie i jakie koszta z tym związane bo mam aż 4 osoby do odszukania
pozdrawiam

Witam
W pierwszej kolejnosci zobacz na stronie www.straty.pl

Re: gdzie mam szukac informacji

04 lip 2012, 14:30

Bogna napisał(a):witam
Poszukuję mojej dalszej rodziny i nie wiem jak się do tego zabrać
Moi wujkowie oraz ciotka byli w obozie pracy niestety nie wiem gdzie ( w czasie II wony )
ponieważ jestem ciekawską więc poszukuję cokolwiek na temat osób i ich życia spokrewnionych .
Wiem natomiast iż nazwiska były zmieniane bardzo proszę o pokierowanie mnie i jakie koszta z tym związane bo mam aż 4 osoby do odszukania
pozdrawiam



Witaj na forum.

Miło by było podpisywać swoje posty abyśmy wiedzieli jak się zwracać.
Fora genealogiczne to miejsca gdzie ludzie się znają w większości, poznają swoje drzewa oraz rodziny.
Trochę dziwne w takiej sytuacji wydaje mi się ukrywanie nazwiska i lokalizacji.
Odpowiedz