Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Kto może być na fotografi?

27 lip 2012, 11:57

Witam.
Znalazłem starą fotografię mojego pradziadka fotografia była wykonana w latach 1926 - 1931.Fotografia ta była wykonana w 100% w Koninie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c85 ... 74ed7.html
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam Adrian

Re: Kto może być na fotografi?

27 lip 2012, 14:38

Małe prawdopodobieństwo, że ktoś z forum pomoże rozpoznać z imienia i nazwiska osoby na fotografii.
Można przypuszczać, że są to koledzy pradziadka. Wątpię aby byli to jego bracia, gdyż nie widzę podobieństwa. Jeśli posiadasz dane co Twój przodek robił w tym czasie w Koninie to możesz szperać. Jeśli się uczył to spróbować odszukać fotografie uczniów szkoły - może odnajdziesz znajome twarze z fotografii. Trudne zadanie, ale jeśli bardzo zależy Tobie na ustaleniu danych osób na foto to musisz kombinować! Powodzenia!

Re: Kto może być na fotografi?

27 lip 2012, 14:54

Z tego co wiem to w tym okresie był urzędnikiem a dokładniej listonoszem.

Re: Kto może być na fotografi?

27 lip 2012, 15:27

AdrianKonin napisał(a):Z tego co wiem to w tym okresie był urzędnikiem a dokładniej listonoszem.


Jest to już jakiś trop, który warto sprawdzić. Może na fotografii są jego koledzy z pracy. Najlepiej link do fotografii zamieścić na forach konińskich. Może czyjaś babcia lub dziadek rozpozna listonosza sprzed lat. Może ktoś posiada zdjęcia pracowników poczty w Koninie.

Re: Kto może być na fotografi?

06 sty 2013, 20:32

Na forach Konińskich też umieściłem tą fotografię i nic ;/ zero odzewu
Odpowiedz