Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Krenc krenz krentz,Rogowicz,Chmielewski,Wylatkowo,Miława

30 wrz 2012, 13:20

Michał Chmielewski i Rozalia Szymańska - ślub 1873 w Dusznie - pochowani w Miławie
Michał Krentz (krenz , krenc) i Katarzyna Rogowicz - ślub w 1857 w Powidzu (Wylatkowo)
Wojciech Rogowicz i Marianna Nowak -ślub w 1833 w Powidzu


szukam jakichkolwiek informacji
pozdrawiam
Grzegorz
Ostatnio edytowano 13 paź 2012, 18:02 przez gkrenc, łącznie edytowano 2 razy

Re: Krentz,Rogowicz,Chmielewski,Wylatkowo,Miława

30 wrz 2012, 17:06

W moim drzewie jest Piotr Chmielewski, syn Piotra i Agnieszki Pokorskiej ożeniony z moją praprababcią Magdaleną Ręklewską. Z tego związku urodziły się 2 córki: Joanna i Marianna. Niestety związek trwał krótko i po śmierci Piotra Magdalena wyszła za mąż za Marcina Mellera, mojego prapradziadka. A co najważniejsze Magdalena urodziła się w Miławie.
Druga praprababcia nazywała się Szymańska Katarzyna wyszła za mąż za Jakuba Rosińskiego.Szymańscy powiązani są także z Gawrychami.Józefa Gawrych córka Kazimierza i Brygidy Łykowskiej wyszła za mąż za Andrzeja Szymańskiego. Z tego związku urodził się Józef.
To moje związki z Chmielewskimi, Szymańskimi i z Miławą. Jeżeli będziesz mógł coś uzupełnić będę wdzięczna.
Pozdrawiam
Barbara Bilińska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Poszukuję jakichkolwiek informacji o Kozubskich sprzed`roku 1750
-------------------------------------------------------------------

Łykowski, Gawrych, Głowski,Meller, Skorniak, Kozubski, Grajek

Re: Krentz,Rogowicz,Chmielewski,Wylatkowo,Miława

30 wrz 2012, 17:21

chyba na tym etapie nic nie powiąże , Michał Chmielewski i Rozalia Szymańska na pewno mieli dwie córki Annę i Teresę , syna Stanisława mieszkali w Miławie gdzie mieli Gospodarstwo. Rozalia Szymańska prawdopodobnie pochodziła z Duszna.
Jeśli chodzi o Mellerów to wiem , że do dzisiaj mieszkają w Miławie
pozdrawiam
Grzegorz
Odpowiedz