Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Ratajczak Lusowo Skorzewo Starzyny

20 mar 2013, 16:55

Witam. Wiem ,ze nazwisko to jest bardzo czesto spotykane. Ale moze ktos ??? ma ich w swoim drzewie.Pra....dziadkowie mojego meza brali slub w Parafii Skorzewo 1837 Adalbertus Ratajczak 25lat ur okolo 1812 -matka Marianna Ratajczak ....zeni sie z Anna Galezka / roznie w parafiach pisane/ 19 lat ur okolo1816- rodzice Adalbertus i Marianna. Moze ktos ma w swoim drzewie potomkow lub przodkow tej pary.Wystepuja tez nazwiska Kucharzewska,Kalkiewicz. Za odpowiedz z gory dziekuje Krystyna Maria

Re: Ratajczak Lusowo Skorzewo Starzyny

20 mar 2013, 22:40

krystynarzym napisał(a):Witam. Wiem ,ze nazwisko to jest bardzo czesto spotykane. Ale moze ktos ??? ma ich w swoim drzewie.Pra....dziadkowie mojego meza brali slub w Parafii Skorzewo 1837 Adalbertus Ratajczak 25lat ur okolo 1812 -matka Marianna Ratajczak ....zeni sie z Anna Galezka / roznie w parafiach pisane/ 19 lat ur okolo1816- rodzice Adalbertus i Marianna. Moze ktos ma w swoim drzewie potomkow lub przodkow tej pary.Wystepuja tez nazwiska Kucharzewska,Kalkiewicz. Za odpowiedz z gory dziekuje Krystyna Maria

Dziekuje ci Izabelo i ciesze sie .Chcialabym podac ci wiecej danych .Dziadek mojego meza ur. 12.09.1884r w Starzynach zm w Toruniu 1952 roku jego zona to Marta zd Kalkiewicz ...jego rodzice to Walenty Ratajczak i Apolonia zd Kucharzewska slubowali w 1882 w LUSOWIE.Rodzicami Walentego jest wymieniona juz w poprzedniej wiadomosci para. Pozdrawiam cie Krystyna Maria
Odpowiedz