Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Poszukiwanie Familji

11 lip 2013, 12:06

Parafia katolicka Śrem [Schrimm], wpis 69 / 1880 zgodność: Pan młody: 49% Panna młoda: 100%
Jacobus Rerber (24) tutaj chyba wkradł się błąd w nazwisku powinno być KERBER
Anna Wandlichowska (27)
Chciałbym się dowiedzieć o rodzinie która jest powiązana z tym związkiem, proszę o przychylne rozpatrzenie mojej prośby. W dalszym poszukiwaniu chciałbym się dowiedzieć jeśli jest to możliwe o dzieciach z tego związku tzn. imiona i ilu ich było, wiem że jeden z nich był mój dziadek a na imię miał Teodor, Ja na imię mam Henryk Kerber i być może jestem prawnukiem tego związku ale 100% wiedzy nie posiadam a chciałbym. Kerber Henryk

Re: Poszukiwanie Familji

16 lip 2013, 18:35

Henryku,to może być twój Teodor:

Kerber
Theodor
Res.Inf.Regim.210,Komp.7
Schrimm, Posen
12.11.1915 r.
leicht verwundet- lekko ranny
http://java.genealogy.net/eingabe-verlu ... ow/3369485

Pozdrawiam
Ela
Ostatnio edytowano 17 lip 2013, 12:20 przez Ela z Pojezierza, łącznie edytowano 3 razy

Re: Poszukiwanie Familji

17 lip 2013, 12:07

W swoich notatkach znalazłem taki zapis:

Śrem, ur. 9 września 1881 (chrzest 11 wrzesnia)
Stanisław, rodz: Jakub Kerber (robotnik), Anna Wandlichowska

Zapewne pierwsze dziecko. Co do Teodora nie mam danych. W którym roku się urodził ?

Re: Poszukiwanie Familji

20 lip 2013, 10:24

Mariusz napisał(a):W swoich notatkach znalazłem taki zapis:

Śrem, ur. 9 września 1881 (chrzest 11 wrzesnia)
Stanisław, rodz: Jakub Kerber (robotnik), Anna Wandlichowska

Zapewne pierwsze dziecko. Co do Teodora nie mam danych. W którym roku się urodził ?




Witam!! Teodor Kerber urodził się 22 pażdziernika 1888 roku Schrimm, ale wiem że było więcej dzieci i dla tego chciałbym się dowiedzieć jeśli to będzie możliwe, wiem że był jeszcze brat dziadka który mieszkał na terenie Westfali ale dokładnie jak mu było naimie to niestety nie mam wiedzy, była jeszcze siostra która wyszła za mąż za Francuza myślę pochodzenia polskiego który nazywał się Brzoza to tyle, ale to tylko pamięć z opowiadań mojego Ojca. Henryk Kerber
Odpowiedz