Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Rodzina Snieg,Rodzina Zawadzkich,Rodzina Komorowskich

11 wrz 2013, 21:29

RODZINA SNIEG

Poszukuje osob z rodziny Snieg.Moja babcia miala na imie Stanislawa Snieg , ur.1912.Jej rodzina pochodzila z regionow Grodziska Mazowieckiego.Byla najmlodsza z 14-sciorga rodzenstwa.Jej rodzice najprawdopodobniej mieli sklep.Brat jej wychowywal siostrzenca,syna - sierote po smierci jednej z siostr.Widzialam ow brata Stanislawy, jako male dziecko bylam u niego z wizyta ,wlasnie blisko Grodziska.
Nie wiem co dokladnie sie stalo ,ale po wyjsciu za maz za Zykfryda Zawadzkiego kontakt z rodzina sie urwal.Z mezem i dziecmi wyprowdzila sie na pomorze do Sopotu-Kamienny Potok. Podobno utrzymywala przez jakis czas kontakt z jedna z siostr.
Wiem tez ,ze jedna z siostr (nie wiem ktora),wyszla za maz za Walickiego,ich syn mieszkal w W-wie.

RODZINA ZAWADZCY

Staram sie znalesc co kolwiek na temat Zykfryda Zawadzkiego ur.1905(mojego dziadka ze strony mojego taty),o tej osobie nie wiem nic.

RODZINA KOMOROWSKICH

Wadyslaw Komorowski ,moj pradziadek ,pierwszy maz Felicji Staniszewskiej,byl stolarzem ozdobnikiem,zginal mlodo w jakims wypadku.


O ile ktos by znala w tych fragmentach cos co laczy nasze rodziny,prosze o pomoc w odnalezieniu brakujacych czesci :?

Re: Rodzina Snieg,Rodzina Zawadzkich,Rodzina Komorowskich

18 wrz 2013, 19:25

Dziekuje za wszelkie pomocne wskazowki !!! tak na tym drzewie genealogicznym jestem od niedawna i kilka nowych faktow dzieki niemu poznalam ,ktore byly mi obce.Historia z parafiami to dobra wskazowka zeby ruszyc z miejsca i dojsc o krok dale w przeszlosc.Jeszcze raz dziekuje " iza" !!! :)

Re: Rodzina Snieg,Rodzina Zawadzkich,Rodzina Komorowskich

18 wrz 2013, 19:34

Aniu nie ma za co.
Mam nadzieję, że uda Ci się odnaleźć więcej osób.
Powodzenia :wink:
Odpowiedz