Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Kazimierz Piotrowski

26 paź 2013, 13:12

Poszukuję informacji, zdjęć (także jego dzieł) rzeźbiarza Kazimierza Piotrowskiego z Poznania

Re: Kazimierz Piotrowski

26 paź 2013, 13:45

Rzadkie imie i nazwisko ;) Może coś więcej o nim?
A przy okazji warto się podpisać (takie "dziwne" tu zasady panują ;)).

Pozdrawiam
Marek Szymański

Re: Kazimierz Piotrowski

28 paź 2013, 16:30

Ironia? Skądże ;D Wsród Zulusów nie spotkałem ani jednego więc nawet barzoooooo rzadkie.

;)

Marek

PS. A tak btw. serwer nie zmienił czasu. Posta umieściłem o 16:30 a nie o 17:30 ;). Też rzadko się to zdarza ale ... ale może nieźle namieszac na forum.

Re: Kazimierz Piotrowski

29 paź 2013, 14:20

Jak myślisz ilu mogło być w ciągu np 200 lat Kazimierzy Piotrowskiw w Poznaniu? Oceniam, że może to być trzycyfrowa liczba.

Parę lat temu byłem świadkiem pewnego zdarzenia. Podałem policjiantowi wszystkie dane. Jak się później okazało zgówbił on kartke z danymi. Zapamiętał tylko, że jestem z Gdańska i imie i nazwisko.

Dostałem wezwanie. Pojawiłem się tam i .... i co się okazało wtedy w Gdańsku było zameldowanych 12 Marków Szyma}skich. Ścigneli dane z biura meldunkowego i wezwali WSZYSTKICH Marków Szymańskich z Gdańska. Ubaw był niesamowity :):):)


Pozdrawiam
M.Sz.

PS. A biorąc pod uwagę, że polacy wszędzie bywają to pewnie wśród Zulusów jakiś Kazimierz Piotrowski by się znalazł :D
Odpowiedz