Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Obst

19 lis 2013, 14:09

Witam!

Poszukuję osób, w drzewach których pojawia się nazwisko Obst.
Interesują mnie rejony na północ/północny zachód od Poznania (Kierz, Sobota, Złotniki, Chojnica)

Pozdrawiam!

Re: Obst

19 lis 2013, 14:37

Witaj:) Znam osobę o nazwisku Obst, która mieszka w Kaliszu, ale z tego co wiem, pochodzi z Poznania. Jeżli potrzebujesz kontaktu, mogę pomóc.

Re: Obst

20 lis 2013, 09:58

Witam
pierwszy mąż mojej babci Petroneli zd Madajewska nazywał się Obst (imię Otton-ale mogę się mylić co do imienia).
pozdrawiam Włodek

Re: Obst

20 lis 2013, 21:12

Witam!
Również interesuje się losami tej rodziny, ponieważ moja babcia z domu nazywała się Obst.
Może będę mogła pomóc.
Pozdrawiam

Re: Obst

21 lis 2013, 12:29

Dziękuję za odzew :)

Może uściślę:
Jestem żywotnie zainteresowany potomkami Bernarda [Bernharda] Obsta (ur. 1829) i Katarzyny Mańkowskiej (ur. 1832), który zawarli związek małżeński w Chojnicy w 1854, a w szczególności powiązaniami rodziny Obstów z Pospychałami. Poniżej wpisy z Poznan Project:

Parafia katolicka Kiekrz, wpis 11 / 1879
Joseph Obst (22 lat)
Agnes Pospychała (19 lat)

Urząd Stanu Cywilnego Złotniki, wpis 17 / 1883
oraz Parafia katolicka Sobota, wpis 9 / 1883
Alexander Obst (ur. 1860)
Marie Pospychała (ur. 1862)

Pozdrawiam.

Re: Obst

22 lis 2013, 18:41

moi przodkowie z rodziny Obst związani z miejscowościami okolic : Międzyrzecza [Meseritz ], ,Międzychodu ,Gniezna ,jeśli Ciebie zainteresują podam szczegóły.

poszukuję Obstów z miejscowości : Wojciechowo [ Georgsdorf ] ,Winnice, Chorzempowo [Chorzępowo] , Sierakow [Zirle ],Kurnatowice Młyn,Trzemeszno ,Lulkowo ,Kuźnik ,Gniezno , Tokarzewo.
Odpowiedz