Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Rodzina Daneckich i rodziny spokrewnione

02 paź 2008, 18:14

Witam, uzupełniam swoje poprzednie ogłoszenie.
Rodzina Jana i Marianny z d.Szczerbakowicz żyła w XIX i na pocz.XX wieku w Dabrowicach pow.kutnowski.Szukam zdjęc,ksiażek i innych wiadomości o Dąbrowicach w tamtych czasach.
Rodzina Szydłowskich- Konstancja i Adam Szydłowscy,ich syn Kazimierz Szydłowski,prawdopodobnie mieszkali w Kłodawie.
Rodzina Klonowskich - syn Zenon Klonowski pilot oblatywacz / po II wojnieSwiatowej/ nie znam miejsca zamieszkania.
Rodzina Kolskich - WXiXw mieszkańcy Turka.potem w Kłodawie przy ul.Przedeckiej.
Prosze o kontakt. Pozdrawiam Danuta

Re: Rodzina Daneckich i rodziny spokrewnione

17 gru 2008, 18:31

Witam. Rodzina Szydłowskich mieszkała również w Kocewi. Byli to : Prokop Szydłowski (zm. przed 1859 r.) , jego żona Zuzanna z Nowakowskich oraz dwaj synowie : Wawrzyniec ( ur. ok. 1839 r. ) i Adam ( ur. 1840 r.) .Jeśli pomocne były by te informację to coś jeszcze prześlę. Obaj wyżej wymienieni byli bowiem żonaci z siostrzenicami mojej praprababki .Pozdrawiam .
Ryszard Fąk.

Re: Rodzina Daneckich i rodziny spokrewnione

20 mar 2009, 19:17

Dziękuje za informacje. Z siostrą mego dziadka, Konstancją Danecką ożenił sie Antoni /nie Adam/ Szydłowski o pochodzący z Kociewi. Ślub zawarli ok 1910 roku w Dabrowicach pow.kutnowski. Antoni uczestnik I wojny, zginął podczas działań wojennych. Jego syn Kazimierz urodził się w pażdzierniku 1914 roku, ojca nie znał. Owdowiała Konstancja z synkiem mieszkała w Dąbrowicach do lat 50 tych. Przepraszam za tak późny kontakt - nie było mnie w kraju. Oczywiście wszelkie informacje nadal dla mnie są ważne Pozdrawiam Danuta

Re: Rodzina Daneckich i rodziny spokrewnione

18 lip 2014, 19:38

Uprzedzam, że ta pani oszukała mnie i nie zapłaciła za zlecenie. Dlatego proszę na nią uważać.

Pozdrawiam :)

Re: Rodzina Daneckich i rodziny spokrewnione

22 lip 2014, 06:23

Nie chciałam komentować postu szkalującego mą osobę.
Uważam jednak, że jeśli ten ktoś piszący post ma uzasadnione do mnie pretensje może wystąpić na drogę prawną.

Danuta
Odpowiedz