Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Rodzina Cichosz, Solski

08 paź 2008, 10:55

Interesuje mnie genealogia mojej rodziny CICHOSZ,
STAWICKI, KAZMIERSKI, MAJCHRZAK, JAKOBIAK, SZYNALSKI,
PRACZYK, PATERSKI, SOLSKI.
Kto posiada w swoich poszukiwania te nazwiska?
Chetnie wymienie informacje.

Re: Rodzina CICHOSZ, SOLSKI

08 paź 2008, 12:11

Witaj.
Przy zamieszczaniu tego typu ogłoszeń na forach genealogicznych znacznie częściej i szybciej liczyć można na reakcję i odzew innych użytkowników jeśli podasz oprócz nazwisk także miejscowości związane z osobami noszącymi te nazwiska, lub choćby rejony Polski, w których zamieszkiwali.

Re: Rodzina Cichosz, Solski

06 lut 2011, 16:27

Ja mam nazwisko Cichosz . Pochodzę z okolic Poznania . Mieszkam w Stęszewie. Mój dziadek urodził się w Będlewie . Jest to wieś niedaleko Stęszewa. Mój dziadek nazywał się Kazimierz Cichosz . Jego ojciec a mój pradziadek nazywał się Franciszek Cichosz. Urodził się on w miejscowości Oberhausen w zachodnich Niemczech leży w Zagłębiu Rurhry. Mój pradziadek urodził się tam ponieważ jego rodzice ,byli tam na robotach i tam też się poznali. Nie mam dużo informacji na ich temat , ponieważ nie posiadam żadnych dokumentów z nimi związanych.

Re: Rodzina Cichosz, Solski

06 lut 2011, 20:38

Teściowa mojej siostry nazywała się po mężu Cichosz Pelagia. Czy w Twoim drzewie występuje taka osoba ?
Pozdrawiam
krysia

Re: Rodzina Cichosz, Solski

11 lut 2011, 12:57

Pani Krysiu , nie tworzę drzewa genealogicznego . Szukam jedynie krewnych związanych z moim nazwiskiem. Nie mam zbyt dużo informacji o dalszych krewnych . Jedynie co mogę zrobić to zadzwonić do mojej cioci , która tworzy drzewo i być może dostanę jakieś informację odnośnie pani Pelagii Cichosz.

[mod]: Przypominam o podpisywaniu swoich postów.

Re: Rodzina Cichosz, Solski

05 maja 2011, 11:41

Ma Pani może w swoim drzewie Franciszka Cichosza z Będlewa urodzonego w 1907 r. w Oberhausen ?. Tam się urodził ponieważ tam pracowali jego rodzice. Byli oni tam na robotach w Niemczech. Jest to mój pradziadek.

Re: Rodzina Cichosz, Solski

05 maja 2011, 20:59

Witam!
Mam trochę informacji o nazwiskach: Cichosz, Stawicki, Kaźmierska, Majchrzak i Jakubiak (nie Jakobiak) - wszyscy z okolic Międzychodu - ale nie wiem czy te tereny Cię interesują...
Jeśli tak, podaj mi maila, wyślę to co mam.

Re: Rodzina Cichosz, Solski

14 cze 2011, 12:20

Interesuje mnie genealogia mojej rodziny
z okolicy Kepna i Wieruszowa: CICHOSZ/ Cichon,Cichos/,
STAWICKI, KAZMIERSKI/Kazimierski,Kazmierczak/, MAJCHRZAK,
z okolicy Ostrzeszowa: JAKOBIAK, SZYNALSKI,
PRACZYK, PATERSKI,
z calej Polski - SOLSKI.
Kto posiada w swoich poszukiwania te nazwiska?
Chetnie wymienie informacje.
Odpowiedz