Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

poszukuje rodziny Beutlich ,Kubiak ,Świtała,Szczepański

19 lip 2014, 14:25

Witam. Poszukuje informacji na temat moich przodków z okolic Rakoniewic o nazwisku Beutlich, wiem że Dorothea wyszła za mąż za Felixa Pilewskiego w Rakoniewicach w 1824 roku i mieli dzieci Augustyna i Brigitte. Kubiaki mieszkali w okolicach Biezdrowa. Stanisław ożenił się z Marianną Świtalonką w Biezdrowie w 1849 roku, później mieszkali w Sycynie, Osowie Starym i w Szamotułach. Szczepańscy pochodzili z Dusznik spokrewnieni byli z Tutlińskimi i Szkaradkiewiczami wiem też, że Szczepański Bronisław był żonaty z Magdaleną Musielską, ślub wzięli w Poznaniu 1881 roku oraz, że Bronisław miał warsztat stolarski w Poznaniu na ulicy Mostowej.
Pozdrawiam Leszek

Re: poszukuje rodziny Beutlich ,Kubiak ,Świtała,Szczepański

22 lip 2014, 13:30

Witam, w moim drzewie genealogicznym znajduje się wielu członków rodziny Beutlich - zamieszkałych głównie we Lwówku Wielkoposkim
http://www.myheritage.pl/site-136442341 ... at-ortlieb
Pozdrawiam, Iza Polcyn-Król

Re: poszukuje rodziny Beutlich ,Kubiak ,Świtała,Szczepański

23 lip 2014, 19:11

wielkie dzięki za odpowiedź i podpowiedź :)
Ciekawi mnie tylko, czy te osoby z Rakoniewic i Lwówka są ze sobą spokrewnione. Niby te miejscowości leżą od siebie niedaleko.
Pozdrawiam - Leszek

Re: poszukuje rodziny Beutlich ,Kubiak ,Świtała,Szczepański

25 lip 2014, 13:49

z ciekawostek: gałąź rodziny Beutlich, która emigrowała do Stanów dała początek koncernu farmaceutycznego Beutlich Pharmaceuticals
Odpowiedz