Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Wejner - Buk i okolice

29 wrz 2014, 14:05

Witam!

Poszukuję osób mających w swych drzewach Wejnerów z Buku i okolic, w tym szczególnie potomów Wawrzyna Wejnera i Zofii Bogusławskiej.

Pozdrawiam,

Re: Wejner - Buk i okolice

30 wrz 2014, 17:57

Witaj Imienniku :)

Potomków Wawrzyna i Zofii wprawdzie nie znam (to zbyt młode pokolenie jak na moje zainteresowania), ale rodzeństwo Wawrzyńca, jego rodziców i wcześniejsze pokolenia Weynerów z Buku znajdziesz na schemacie zamieszczonym na mojej stronie: http://www.formanowicz.pl/rody/drzewa/drzewo_28860.html.

Ewentualne pytania kieruj na mój e-mail

Re: Wejner - Buk i okolice

01 paź 2014, 20:09

Witam Mariuszu!
Mam w drzewie Wejnerów,Jana urodzonego 17.12.1881 roku,ale niestety nic o rodzicach.Jan ożenił się z siostrą mojego dziadka Agnieszką Szermer .Zmarł 26.11.1958. Po dzień dzisiejszy w Buku mieszkają potomkowie Jana i Agnieszki.
Krzysztof.

Re: Wejner - Buk i okolice

20 paź 2014, 07:25

Panie Mariuszu!

Dziękuję za adres strony. Przyznaję, bardzo z niej skorzystałem! Dowiedziałem się wiele nowego nie tylko o Wejnerach, ale i o Wąsowiczach, Gierczykach, Nożyńskich i wielu innych spokrewnionych rodzinach, które pojawiają się w moim drzewie.

Gratuluję wspaniałej pracy i jeszcze raz gorąco dziękuję!
Pozdrawiam,

Re: Wejner - Buk i okolice

20 paź 2014, 07:27

Panie Krzysztofie!

Dziękuję za odzew. Pozwoliłem sobie wysłać do Pana wiadomość prywatną.

Pozdrawiam,

Re: Wejner - Buk i okolice

20 paź 2014, 09:07

cristovoro napisał(a):Dziękuję za adres strony. Przyznaję, bardzo z niej skorzystałem! Dowiedziałem się wiele nowego nie tylko o Wejnerach, ale i o Wąsowiczach, Gierczykach, Nożyńskich i wielu innych spokrewnionych rodzinach, które pojawiają się w moim drzewie.

Dziękuję za miłe słowa :) Informacje podane na mojej stronie to zaledwie szkic genealogii rodzin mieszczan bukowskich. Pełna wersja ich rodowodów - ze szczegółami odnośnie dat poszczególnych zdarzeń, ich miejsc, zawodów, źródeł, zdjęć i wielu innych - jest w w mojej książce.
Mariusz napisał(a):Mam w drzewie Wejnerów,Jana urodzonego 17.12.1881 roku

Ów Jan Wejner nie urodził się w Buku.
Odpowiedz