Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 25 wrz 2024, 14:28

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:15 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2009, 12:22
Posty: 185
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam,- na cmentarzu wojskowym przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy jest podwójny pomnik z nazwiskiem Ruciński. Marianna -ur.1923 - 1983 i Stefan ur.1922-2005. Mam foto tego pomnika.Czy to może Twoja rodzina? Pozdrawiam - hentomal@senior

_________________
Interesują mnie nazwiska :Adamczewski i Basiński,których przodkowie pochodzili z Kujaw. Zaś osoby z poza Kujaw i noszące nazwisko Kuropatwiński
proszę o kontakt ze mną.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 07:34
Posty: 2348
Lokalizacja: Gniezno
Pytanie, pytaniem ale są odpowiednie fora i inne formy zapytania.
Chyba nie po to scalaliśmy fora cmentarze by dalej pączkowały.
Proponuje przenieść to pytanie do odpowiedniego forum i skasować.

_________________
Ala i Leszek Kabaciński-kabat53
http://www.leszekkabacinskikabat.com/
Springer+-1764iPriebe,Linette ej y
Brzeźniak:Kłecko,Łagiewniki Kościelne,Szamotuły,Koźmin,Obrzycko
Grempka,Srajek/Owczarczak/Majchrzak k/Kościana,Wyskoć,Wławie,Maciejewo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:34 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
lub przenieść dyskusję do PW (Prywatna Wiadomość) - opcja dostępna dla każdego użytkownika.

_________________
Pozdrawiam, Maciej - http://www.glowiak.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2009, 12:22
Posty: 185
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ups,- przepraszam,się komuś chyba naraziłem.Widocznie jestem jeszcze nowicjuszem w "te klocki" daję słowo,że będę już grzeczny i milczący jak "grób". hentomal@senior

_________________
Interesują mnie nazwiska :Adamczewski i Basiński,których przodkowie pochodzili z Kujaw. Zaś osoby z poza Kujaw i noszące nazwisko Kuropatwiński
proszę o kontakt ze mną.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 10:25 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Hej,
nic nie szkodzi. Kabat tak zawsze :) I dobrze, że pilnuje porządku (nawet dosyć zdecydowanie wygląda na tym zdjęciu - w rzeczywistości jest miły i wesoły ;).

W tej chwili na forum mamy 1.083 zarejestrowanych użytkowników, którzy napisali 14.122 postów w 1.556 tematach. Ten post będzie 14.123, więc łatwo się w tym później pogubić. Zasada jest taka, że najlepiej prywatną korespondencję (czyli taką angażującą 2-3 osoby) wysyłać poprzez Prywatne Wiadomości - PW. Wtedy w takiej dyskusji uczestniczą tylko zainteresowani. Z czasem oczywiście, jeśli taka prywatna dyskusja jest ciekawa, można jej elementy przenieść do jakiegoś nowego wątku.

Leszek ma też rację, że już istnieją tematy o cmentarzach, a jest też dział Poszukuję, w którym umieszczać można wszelkie ogłoszenia dotyczące własnych poszukiwań. Warto też przed napisaniem postu sprawdzić, czy były już jakieś podobne tematy i czy nasz post nie będzie pasował, do któregoś z nich.

Absolutnie nikomu się nie naraziłeś, cieszymy się że jesteś aktywny na forum i mam nadzieję, że nie zamilkniesz jak "grób"!!!

_________________
Pozdrawiam, Maciej - http://www.glowiak.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:08 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2009, 12:22
Posty: 185
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dzięki Macieju za "wyciszenie emocji " w tym wątku i za kulturalną odpowiedź.Jako niespełna od dwóch m-cy zarejestrowany na WTG o wszystkich "szczegółach" tego forum mam prawo jeszcze nie wiedziec.Ale co tam,zamiast dyskretnie zwrócic mi uwagę na PW, to mnie "musztrują", na ogólnym forum, jak jakiegoś młodego kota w wojsku. To się ...narobiło,-mleko się jednak rozlało!. I tym faktem jestem nieco zniesmaczony. Pozdrawiam - hentomal@senior A tak w ogóle ,to jeśli to moje "zapytanie" jest zbędne ,to proszę je przeniesc,wzgl. usunąc.

_________________
Interesują mnie nazwiska :Adamczewski i Basiński,których przodkowie pochodzili z Kujaw. Zaś osoby z poza Kujaw i noszące nazwisko Kuropatwiński
proszę o kontakt ze mną.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 07:34
Posty: 2348
Lokalizacja: Gniezno
Cytuj:
tym faktem jestem nieco zniesmaczony.

takie uwagi tyczą wszystkich i dziwi mnie Twoje zniesmacznie i dalsze dyskusje.
Lepiej czytać to co się dzieje na forum i nie rodrabniać tematów, nie jesteś pierwszym ani ostatnim który popełnia pomyłki, każdy to zrobić może i teraz wiesz.
Pisałem jasno i rzeczowo przenieś i wykasować a nie pisać mojej charakterystyki.

_________________
Ala i Leszek Kabaciński-kabat53
http://www.leszekkabacinskikabat.com/
Springer+-1764iPriebe,Linette ej y
Brzeźniak:Kłecko,Łagiewniki Kościelne,Szamotuły,Koźmin,Obrzycko
Grempka,Srajek/Owczarczak/Majchrzak k/Kościana,Wyskoć,Wławie,Maciejewo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 13:59 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Panowie, spokojnie!

Nie wszyscy są ekspertami od pisania na forum, nie wszyscy są tutaj od początku - jak my, Leszku - i w końcu nie wszyscy czytają (lub czytali) wszystkie tematy, żeby wiedzieć jakie panują tutaj zasady. Nie można przecież wszystkiego napisać w regulaminie, bo i tak mało kto go czyta.

Z drugiej strony zawsze warto spróbować wyszukać podobne tematy, wszak jesteśmy (lub pochodzimy) z Wielkopolski, a tu o porządek trzeba dbać ;)

Henryku, nie ma się co zniesmaczać, ton Leszka może Cię nieco dziwić, ale swoją drogą niepodpisywanie postów choćby imieniem też nie jest tutaj mile widziane (patrz p. 8 i p. 9 Regulaminu forum - viewtopic.php?p=273 ).

A w kontekście kota (w wojsku) i rozlanego mleka - mój kot (Leon) po prostu wylizałby mleko, pobiegł w inny kąt domu i wyszedł jak gdyby nigdy nic udając, że przecież się dopiero obudził i o niczym nie wie.

I tym kocim akcentem proponuję zakończyć temat.

_________________
Pozdrawiam, Maciej - http://www.glowiak.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2006, 22:57
Posty: 2550
Lokalizacja: Mnichowo
Bardzo "interesująca" dyskusja:)
Zastanawiam się tylko czemu adresat tego postu jeszcze nic nie napisał.
Ciekawi mnie jego odpowiedź , a i temat w dobrym kierunku by się rozwinął.

Porzundek poznański musi być , ale emocje lepiej powstrzymywać.

Pozdrawiam wszystkich i jak to moja żona mówi "luzik w ramionkach"
Wojtek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 16:12 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
wojciech napisał(a):
Zastanawiam się tylko czemu adresat tego postu jeszcze nic nie napisał. Ciekawi mnie jego odpowiedź


Mówisz o tym adresacie?

Obrazek

Pewnie jeszcze śpi...

_________________
Pozdrawiam, Maciej - http://www.glowiak.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2009, 17:30
Posty: 5182
Drogi Hentomalku.
Swego czasu zamieściłam na forum WTG zapytanie "Jakie to mundury". Nie było to łatwe, a Tomek z Poznania podpowiedział mi, abym pytanie zamieściła na Forgenie w dziale Militaria. Forum ogólnokrajowe i dobrzy spece w dziedzinie. Nie znając panującego tam reżimu, napisałam post z zapytaniem. Po chwili doznałam niemal szoku. Odpowiadający podał na tym forum mój post za przykład prawie głupoty, cytuję "oto przykład jak nie pisać postów". Poczułam to co czujesz Ty. Najpierw sie poczułam bardzo dotknięta, że na publicznym forum strofuje mnie ktoś nieznajony jak smarkacza. Popłakałam się. Ale po jakims czasie odbiłam pałeczkę, ale na priv, dodając, że post tem zawiera treść, która moim zdaniem nie powinna znaleźć się na publicznym forum. Nie powiem , że oszczędziłam Pana XX, rządając usunięcia moich postów jak i jego złośliwych.
Otrzymałam wówczas na priv przeprosiny, autor złosliwości przyznał mi rację, usunął złośliwe uwagi i docinki oczywiście i swoje i moje.
Do dziś w Militariach istnieje post Seria zdjęć i kartek pocztowych pruskich żołnierzy. Może moje pytania były trochę trudne, bo na niektóre nie mam odpowiedzi do dziś.
Ale O.K. Cieszę sie z tego co zostało zidentyfikowane. Ale - nic i nikogo nie upoważnia, aby obrażać innych forumowiczów. Ja się obroniłam nie chowając głowy w piasek. Nikt nie urodził sie Salomonem, a każdy kiedyś zaczynał pisać posty. Myślę, że początki dziś doświadczonych Forumowiczów, były takie jak nasze Hentomalku.
Nie milcz. Głowa do góry.
Życzę Tobie, abyś miał co pisać, i otrzymywał wiele wiele odpowiedzi.

_________________
Pozdrawiam Danka

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
ks. Jan Twardowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 07:34
Posty: 2348
Lokalizacja: Gniezno
Cytuj:
Pytanie, pytaniem ale są odpowiednie fora i inne formy zapytania.
Chyba nie po to scalaliśmy fora cmentarze by dalej pączkowały.
Proponuje przenieść to pytanie do odpowiedniego forum i skasować


chyba tracicie poczucie rzeczywistości, szklanka zimnej wody, chyba potrzebna .....
jak nie prześlijcie tekst to polonisty lub analityka.

na forgenie (jeśli znacie ) to był temat dotyczacy łapania punktów za odpowiedz i nabijania sobie punktów pod fotką.
Proszę zrozumieć że mimo reżimu i tam trudno poszukać odpowiednie forum , jak dotychczas u Nas jest lepiej w lekko zakładanych for'ach, a przykładem jest udana próba scalania cmentarzy i tematów podobnych.
Jest więcej porządku.

Inna sprawa to dlaczego nikt poza administratorem i moimi uwagami nie upomina o obowiązku przyzwoitości podpisywania się nazwiskiem i miastem.
Mają taka przewagę w pisaniu na forach , mieszkam daleko i proszę poszukaj/cie

My niestety jesteśmy pozbawieni możliwości pomęczyć anonima Poszukaj zrób.
Kto tu kogo atakuje.... ?


Czy osoby boją się takich prósb.

_________________
Ala i Leszek Kabaciński-kabat53
http://www.leszekkabacinskikabat.com/
Springer+-1764iPriebe,Linette ej y
Brzeźniak:Kłecko,Łagiewniki Kościelne,Szamotuły,Koźmin,Obrzycko
Grempka,Srajek/Owczarczak/Majchrzak k/Kościana,Wyskoć,Wławie,Maciejewo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2006, 10:38
Posty: 1309
Lokalizacja: Luboń
Leszku, spokojnie :wink:
Nie tylko Ty dbasz o porządek na forum. Asia prosi na priv wszystkich którzy "zapomnieli" się podpisać i przynosi to jak dotąd pożądany skutek (z wyjątkami, które potwierdzają regułę).
Serdecznie pozdrawiam i życzę słońca, które poprawia nastrój i wpływa na "luzik w ramionkach" - świetne :)

_________________
Pozdrawiam serdecznie, Basia


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2009, 17:30
Posty: 5182
Witajcie.
Aby zrozumieć treść niektórych postów, to chyba rzeczywiście trzeba by czasem wylać wiadro wody na głowę, a i tak nie wiadomo czy to by pomogło.
Analityk to tu nic nie pomoże, bo matematyki mało na naszym forum, a polonista to mógłby paść lub dostać furii z powodu stylistyki i błędów. :oops:
Wiele razy nie wiadomo o co chodzi w poście.
Lepiej nikogo nie wywoływać.

Uważam, że wspaniali Administratorzy Forum, to kompetentne osoby do robienia publicznych porządków i przywoływania do porządku. Robią to bardzo kulturalnie, subtelnie i z wyczuciem.
Inne powinny być tak jak pisze Basia, poprzez prywatne wiadomości.
Jak ocenią nas Wielkopolan goście? Lepiej nie znać odpowiedzi.
L U Z I K, LUZIK... :lol:

_________________
Pozdrawiam Danka

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
ks. Jan Twardowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2008, 17:03
Posty: 306
Lokalizacja: Strzelno
Silencium sacrum – milczenie może być święte. Pax Romana.

Moi Kochani!

Czyż nie jest miłą konwersacja w tak sympatycznym gronie. Powiem Wam, że u nas, na Kujawach i Pograniczu takie problemy rozwiązujemy za pomocą „Bukałówki”. Jest to trunek najwyższych lotów. Najważniejsze, że wątroby nie psuje, a umiejętnie konsumowany, po czasie kaca nie wywołuje – również tego moralnego.

Heliodor zawsze mawiał, że prowadzenie zbędnej dyskusji, zawsze, ale to zawsze, wywoływane jest poprzez nadmierne konsumowanie podlejszej „Farmerówki”. W związku z tym przestrzegamy przed nadużywaniem wszelakich podlejszych gatunków destylatu, gdyż te odśrodkowo działając, szkodzą inteligencji i pastowanym butom z firmy „Bata=Bata”.

Dziewczyny, miłe jesteście, że naszego młodego duchem genealogicznym Hentomala – Krzyżaka z niewłasnego wyboru, rzekłby nieznający historii, a Bydgoszcz toć Kujawy - naszego kujawskiego Przyjaciela wspieracie, krzepiąc nasze serca strzeleńskie. Hentomal to nasz korzenny „Ziomas” i początkującym jest w sztuce genealogicznych potyczek, ale my Go wyszkolimy – razem oczywiście z Wami.

A póki co, nie strzępiąc niepotrzebnie języka, przechodzę do meritum. Wszystkich Was serdecznie pozdrawiam drodzy Przyjaciele oraz na wiosnę zapraszam razem z mistrzem produkcji wszelakich trunków znamienitych, najwyższych półek piwnicznych sięgających – Heliodorem - na kuśtyczka „Bukałówki”. Lubo i tych, którzy przejazdem, np. do rodzinnych Chełmc o Strzelno zahaczyć zmuszeni zostaną.

Łot i ździebko pytania, a my se pogodali, że hej!!!

Marian z Heliodorem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2006, 22:57
Posty: 2550
Lokalizacja: Mnichowo
Szkoda Ci wielka, że zaproszenie to dopiero w przyszłym roku ważne.:)Bowiem od koniec tegoż miesiąca przejazdem będę w Strzelnie ( mieście nader szanownym) na grób dziadka ( też Wojciecha) do Chełmc podążając.
Jako skromny producent chętnie bym konkurencyjnych produktów popróbował gębę swoja nimi ucieszywszy . Mniemam że wątroby bym nie nadwyrężył gdyż produkta te przez zacnego Heliodora wytwarzane skażone żadną chemią być nie mogą.

Tak więc za rok .Oj! dopiero za rok posmakujem .( ale czekanie cnić sie będzie bardziej chyba jak za białogłową)
Wojtek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lut 2008, 22:31
Posty: 135
Lokalizacja: Strzelno
Teraz, skoro już wszyscy się wypowiedzieli w naszej " prywatnej" sprawie pozwól drogi Hentomalu, że poinformuje Cię, iż przedstawionych osób jak dotychczas nie udało mi się połączyc z moją rodziną. Byc może dalsze poszukiwania odmienią tą sytuację. Skoro posiadasz fotografię grobów to czekam na mią pod e-mailem: hp.rucinski@neostrada.pl
Bardzo się cieszę, że zainteresowałeś się sprawą. A rozgłos jaki uzyskałeś na forum przyczynił się do pogłębienia znajomości
rodziny WTG Gniazdo.
Mam nadzieje, że będzie to już koniec zbędnych dyskusji. I za namową Mariana - łyczek "bukałówki nikomu jeszcze nie zaszkodził. Na zdrowie. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2009, 22:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2009, 20:13
Posty: 1057
Lokalizacja: Poznań
Marianie z Heliodorem,

Obiecanego bodaj na 'Dniu Genealoga' przepisu na „Bukałówkę” nie mogę się odczekać - liczę że się w końcu pojawi na forum ?

Jesień, a więc na sporządzanie wszelkich nalewek kojących żale i spory czas najlepszy.
Szczęśliwie póki co, na WTG, wszelkie żale i zgryzoty w przyjazną dysputę się obracają, co cieszy.

_________________
pozdrawiam, Tomek
Odoliński , Odaliński, Oduliński - jeżeli spotkasz się z tymi nazwiskami gdziekolwiek napisz do mnie koniecznie...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2009, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2009, 17:30
Posty: 5182
Panowie!
Na litość, nie tak legalnie o produkcji! A banderole? :D

No a teraz do rzeczy. Naprawdę miło i ciepło jest na forum WTG, ale za oknem już wieje chłodem. Nie wiadomo jaka aura będzie 07 listopada, ale czuję, że będzie zimno. Leszek przyjedzie z Gniezna, Marian i Heliodor ze Strzelna, Basia z Lubonia, Wojtek też z „Gniazdka”, itd. …
Zaproszenie Mariana miłe, ale czekać aż rok na kuśtyczek „Bukałówki”? Przecież to można dostać ślinotoku. :cry:
Hentomalku, wymyśliłam okazję, będzie się trzeba wkupić – ale jaśniej nazwę to rozgrzać po podróży. Ja zabiorę oprócz kierowcy , czerwoniutkie i słodziutkie winko, bo to babski trunek. Myślę, że postarasz się o „Bukałówkę”, którą być może białogłowy nie pogardzą.

_________________
Pozdrawiam Danka

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
ks. Jan Twardowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2009, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2008, 17:03
Posty: 306
Lokalizacja: Strzelno
Całuję rączki, ścieląc się do nóżek!!!

Danusiu!!!

Jako, że dla zdrowotności uskuteczniamy, tę że starą rodzinną tradycję Adalbertusa, zacnego mieszczan strzeleńskich przedstawiciela i tegoż, co wnuk jego Heliodor nazwiska, przeto według praw nadanych przez Jaśnie Wielmożnego prepozyta, świętych norbertanek zakonu strzeleńskiego i miasta Strzelna właścicielek, Imć ks. Józefa Łuczyckiego, zwolnion zostaliśwa łod zbyndnygo grosiwa do wspólny kasy dawania. Takoż i akcyz żadnych kleić zobowiązan nie jesteśwa, łopłat nieuskuteczniać, a przy takowych upustach do bezgroszowego leczynio nakaz nadan moma. I juści to ze złobowiązań wynikających, darmom moma Wos Majestacie Genealogiczny poić, jeno kuśtyczkami małymi. Zaś dochód nasz mo ze sprzedaży flasz pustych sakwy napełniać. Łojojoj, a na to ptrzeba lat..., by grosza łuciułać!

A tak na serio, to przepis na „Bukałówkę” jeno Jadzia, Heliodorowa małżonka zna, my natomiast ten recept najważniejszy, że leżakować musi pół roka. Z jego dotrzymaniem kłopot moma najwinkszy, gdyż kipery zbyt czynsto Heliodora nachodzą z pytanim, czy aby trunek już gotów?

Aktualnie jest zarobiony i gotów będzie pod koniec kwietnia, a pamiętajcie, że dodatkowy, każdy dzień leżakowania dodaje mu promila mocy niebiańskiej.

Marian Słowianinem zwany, przy aprobacie mistrza obiektywu - Heliodora

ps. Dodatkowa flasza znajdzie się dla naszego Ziomasa Hentomalka, a juści niech sie chłopina wkupi!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2009, 12:22
Posty: 185
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam,- a,że dzisiaj dzień Pański,to i rzec można Szczęsc Boże!. Dzięki Marianie-Słowianinie za podtrzymywanie ducha gwary kujawskiej. Klasyk literatury zza Odry skomentowałby to krótko: echte unsere muttersprache. Nie chcąc zagłębiac się dalej w "zapytaniu",bo ono zostało wyjaśnione na PW,między mną a Heliodorem,przypomina mi się pewna anegdota. "Biskupie, nie mów nam o życiu,bo ono jest często szare i nieciekawe,mów nam o niebie". I tym sposobem znalazłem się w tematyce niebiańskiej. A i sam Słowianin godo,że i procenty Heliodorowe,też ponoc od Góry pochodzą. A skoro i one są niebiańskie,to i ja,choc dopiero na kwietnia,ale się na nie piszę.Zaś na obiad w Poznaniu zabieram "granat kaliber 05-żurawinka of Finland. Może to nie jest "niebiański trunek" z najwyższej półki,ale on mnie smakuje. I na koniec,-wszystkim życzliwym mi "niebiańskim duszyczkom" dzięki za wsparcie i tym samym za chęc , na Naszą dalszą współpracę. Pozdrawiam,-hentomal@senior. (to mój podpis - skrót od Henryka i Tomasza i senior,jako że jestem nazwiskiem najstarszy w rodzinie po linii męskiej)

_________________
Interesują mnie nazwiska :Adamczewski i Basiński,których przodkowie pochodzili z Kujaw. Zaś osoby z poza Kujaw i noszące nazwisko Kuropatwiński
proszę o kontakt ze mną.


Ostatnio edytowano 30 paź 2009, 21:41 przez hentomal@senior, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2006, 22:57
Posty: 2550
Lokalizacja: Mnichowo
Hej Tomaszu!
A pozwolenie na broń masz?? Ten granat Fiński tego wymaga :)
Wojtek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 22:39 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2009, 12:22
Posty: 185
Lokalizacja: Bydgoszcz
A...mom,-a przy okazji Słowianinowi pragnę odpowiedziec,że ze mnie chyba jakaś "dziwna odmiana" krzyżówki kujawsko-krzyżackiej . Alem sprawdzał w lustrze,ciemnego podniebienia jeszcze nie dostrzegłem.Czyli co. Kujawiok ! Pozdrawlaju,-hentomal@senior

_________________
Interesują mnie nazwiska :Adamczewski i Basiński,których przodkowie pochodzili z Kujaw. Zaś osoby z poza Kujaw i noszące nazwisko Kuropatwiński
proszę o kontakt ze mną.


Ostatnio edytowano 27 paź 2009, 12:02 przez hentomal@senior, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2009, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:22
Posty: 1365
Lokalizacja: Strzelno
Jak jeszcze Wojtek weźmie swoją słynną nalewkę, a Basia nie mniej słynnego kurczaka w winie, to nie wiem czy zdążycie do 19-tej :D

_________________
Marzena
Szukam:Zgórski,Jankowski,Musiałowski,Wojtasik,Gabryszak,Andrzejczak,Szulczewski,Woźniak,Gryger (Gregier),Kuraszkiewicz,Grzeszkiewicz (Grzeszkowiak),Leśniewicz,Walczak,Orłowski,Tarnecki,Wiśniewski (były powiat Strzelno,okolice Skulska i Wilczyna)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL